Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Vasárnap fog esni a hó?...

Vasárnap fog esni a hó? Levehető a téli gumi?

Figyelt kérdés
Nagyon remélem hogy nem fog mert idegbeteg lennék meg kirándulni is mennék de ez ki lesz lőve úgy érzem

2018. márc. 16. 09:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Még 1 hétig hideg lesz biztosan.
2018. márc. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát én még jövőhét végéig fent hagyom. Nagyon mondja a fagyot és a havat.

Pedig már a garázsban ott feszít a vadi új nyári szett. :D

2018. márc. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Levehető,de minek? Ha rajta marad áprilisig vagy tovább sem lesz vele gond. Főleg hogy most szar időt mondanak újra.

Nekem tavaly egėsz nyáron a tėli volt fent, mert nyárit újakat kellett volna vennem, de a kocsi cserės lett így arra nem költöttem. Szinte semmi kopás nem jelentkezett, a menettulajdonságokat sem befolyásolta igaz normális használat mellett.

2018. márc. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem csak a hó miatt kell a téli gumi. A napi hőmérséklet számít. Még egy ideig akár mínuszok is lehetnek. Jelenleg a teljesen téli hőfokok vannak.
2018. márc. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szerdán rakattam fel a nyáriakat,második szezonos téliek voltak és már érezhető volt a melegbe,hogy nem igazán jó. Viszont 2 autónk van, a másikra majd áprilisba kerül a nyári..

Tavaly is így csináltuk,hogy az egyikre korábban felkerült a nyári és jó időbe azzal, a másiknál meg vártunk és ramaty időbe meg azzal. Szóval most majd a csúszós,hideg időbe a nyári gumis pihenni fog

2018. márc. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Undorító ez az idő ,mindig akkor esik minden amikor mennénk el a haverokkal valahova.
2018. márc. 16. 10:38
 7/7 anonim ***** válasza:
De attól még nem mondanám le a programot, nyári gumival is el lehet menni, nem Szentírás a téligumi :)
2018. márc. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!