Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogy tudom megoldani, hogy az...

Hogy tudom megoldani, hogy az autóm kereke ne hordja fel az aszfaltra a sárt az utcán?

Figyelt kérdés
Fel lett kotorva az udvar,és egyenlőre nincs fű a mi letisztítaná a gumiról a sarat.A garázstól az utcáig kb.25 métert kell mennem.Végül is már nincs sár,de még viszonylag puha a talaj.A gumi bordái meg összeszedig a földet.Reménykedem minél hamartabb kinő a fű.Arra gondoltam, mielőtt kiérnék az utcára valamiféle lábtörlőt(csak nagyban)mondjuk egy műfűre hasonló szőnyeget kéne leteríteni.De várom az ötleteket!
2018. márc. 23. 08:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Én ilyen murva szerű kavicsokat hozattam ki egy helyi fuvarozóval, avval szórtam fel az autó kijáróját.

De elég ronda lett, ha még egyszer csinálnám, akkor ilyen járóköveket raknék végig a keréknyomra.

2018. márc. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Abban ne reménykedj, hogy fű nő ott, ahol rendszeresen jársz...


A beton járdalap megoldás lehet.

2018. márc. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt az első gondolatom: ott aligha fog kínőni illetve megmaradni a fű, ahol minden nap többször végighajtasz. Egy erősebb gyeprács, gyephézagos tégla, térkő, murva lehet a megoldás. A “lábtörlő” valószínűleg nem marad a helyén és nem is elég rázós ahhoz, hogy a kerekekről leszedje a sarat.
2018. márc. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hogy is van ez a KRESZ-ben? (mert ugye mindenki tudja, hogy bennevan!):

Burkolatlan útról a burkolt útra való felhajtás előtt a jármű vezetője ....

2018. márc. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Valami gyors megoldás kellene-amíg ki nem nő a fű,a gyep-valami olyasmi,amin végig megyek kocsival,és tisztára dörzsöli a gumikat.Most nem feltétlen kell vastag sárra gondolni...
2018. márc. 24. 16:16
 6/6 A kérdező kommentje:
A fű ki fog nőni,mert a fűcsomók ki látszanak....
2018. márc. 24. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!