Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért tudok kesztyűben jobban...

Miért tudok kesztyűben jobban vezetni?

Figyelt kérdés
Csak fél éve van jogosítványom és amikor lehet kölcsönkérem a nagymamám kocsiját hogy gyakoroljak, azt vettem észre, hogy egyszer elfelejtettem levenni a kesztyűmet (egy ujjatlan szövet kesztyű, semmi komoly) és sokkal jobban éreztem vele az autót, nem tudom megmagyarázni de ha rajtam van olyan mintha pontosabban tudnám hogy hogy fogok kanyarodni meg hol vannak a kerekek és valamiért ezzel minden bizonytalanságom és bénázásom megszűnt és mindig ez történik azóta amikor nem veszem le, ez hogy lehet?

2018. ápr. 3. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:

nem csak te vagy így, és is, csak bőrkesztyűben. Nagyobb autósmúltú országokban természetes ha valaki ujjyas, vagy ujjatlan bőrkesztyűben vezet(mert jobb a kormányfogás)..


itt nálunk ciki, de hogy miért, azt nem magyarázza meg a méltatlankodó..

2018. ápr. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dudalni is tudsz? :)
2018. ápr. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de engem marhára idegesít a kesztyű minden olyan dologban, ahol a kezemet használom, így a vezetésnél is. Szóval az általad tapasztaltak nem általános érvényűek.
2018. ápr. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vannak direkt autóskesztyűk: [link]
2018. ápr. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sima pamut vagy szövet kesztyűben ne vezess, mert ezek csúsznak a kormányon, vagyis nem stabil a kormány fogásod. Léteznek kifejezetten autós kesztyűk. Én pl motorozom, és télen gyakran van, hogy valamelyik cross kesztyűmben vezetek, azoknak elég jól tapad a tenyere.
2018. ápr. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!