Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kerékpár külső gumi méretben/v...

SzErx kérdése:

Kerékpár külső gumi méretben/választásban valaki hozzá értő?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy ilyen méretű külső van a kerékpáromon Kenda small block eight (54-622) 29x2.1 (700x54c) és én ezt a gumit néztem ki magamnak: [link]

Illetve ez: [link]

Ez elvileg rá kéne hogy menjen gond nélkül nem? És tudtok-e esetleg ajánlani hasonló gumikat? (Mountain bike-ra menne 70%-ban városban megy)



2018. ápr. 4. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, megfelelő a méret.
2018. ápr. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 szlory ***** válasza:
A reflexcsíkos Double Fighter jó lehet a városi-parkos témákra. Arra ügyelj, hogy defektvédelme nincs, így esetleg érdemes lehet defektvédő folyadékkal tölteni a belsőt vagy más módon készülni a városi mocsokra. (Nálunk legalább 2 napja a kerékpárút, ami az út szélén vezet, legalább 10 méter hosszan, gyakorlatilag "fel van szórva" üvegszilánkkal.. Látszólag tojnak rá a takarítók.)
2018. ápr. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeteket! Már meg is rendeltem a reflexcsíkosat :D
2018. ápr. 5. 13:18
 4/5 A kérdező kommentje:
Update: Így 1100km után azt kell hogy mondjam hogy borzasztó jó gumi ez a Continental Double Fighter III. Nagyon csendes (de tényleg semmi hangja), simán gurul, tapadása megfelelő aszfalton magabiztos, ilyen erdei járt utakon is simán elvan. Nagyon jó vétel volt pontosan arra lett kitalálva amire használom. Főleg város (ott montival 35-40km/h simán megy vele az előző gumival a 30 is szenvedős volt) meg erdei futó útvonalak hétvégente.
2018. okt. 2. 23:23
 5/5 szlory ***** válasza:
Egészségedre - és magam nevében köszönöm a visszajelzésedet!
2018. okt. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!