Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ti kaptatok az autósiskolàtól...

Ti kaptatok az autósiskolàtól szerződést, vagy csak ott helyben alàìrtatok és ennyi?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 25. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Már nem emlékszem, hogy én is kaptam-e egy pédányt, vagy csak aláírtam, és maradt az iskolánál, de az biztos, hogy az aláírás előtt végig olvastam, mi áll benne.

Arra emlékszem, hogy még a KRESZ vizsán a videó felvétel készítésére is be kellet x-elni, hogy bele egyezem.

Kérdeztem, is hogy mi van akkor, ha nem egyezem bele - akkor is lehet elméleti vizsgát tenni, vizsgabiztosok felügyelete mellett, de akkor lehet egy évet is várni kell a vizsgára, a videó felvételnek meg csak akkor van jelentősége, ha csalás történik.

Voltak még kérdések, nyilatkozatot kértek, hogy pl. vezetéstől nem vagyok eltiltva, stb, illetve az iskola-tanuló viszonyról néhány dolog (mostanság pl sok iskola már szerződésbe foglalja, hogy iskola váltás esetén a tanulónak fizetni kekk - ez régen nem volt jellemző)


A lényeg, hogy el kell olvasni, mit írsz alá.

2018. ápr. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Andizsuzsi ***** válasza:
kaptam
2018. ápr. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, persze el kell olvasni ez világos, viszont én nem kaptam, pedig most szükséges lenne látnom hogy mi áll benne pontosan...😩
2018. ápr. 25. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!