Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A véda nezi az övet, es pl ha...

A véda nezi az övet, es pl ha zarovonalon megyek?

Figyelt kérdés
Többször mentem mar at alatta ejjel nappal öv nélkül. Azt hallottam, csak akkor veszik azt eszre, ha pl bemer. Allitolag 7meterrol mér.

2018. máj. 6. 21:57
 1/7 D. Brasco ***** válasza:
Tedd már meg hogy ennyit beírsz kicsit fentebb a keresőbe hogy "véda"...... Köszi..
2018. máj. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak sebességet mér. A többi csak a rendőrségi propaganda.
2018. máj. 7. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Gratulálok! Ügye, a sírodra is azt íratod majd, hogy a véda úgysem látja?
2018. máj. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Ezt én sem értem. Két másodperc becsatolni azt a kûrva övet és akàr 80 évvel is tovább élhetsz cserébe, te meg jobbra-balra keresgelsz a neten, hogy vajon most akkor megbüntet-e érte a rendőr vagy nem. Hàt ezt a fene sem érti...
2018. máj. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igazatok van, csak úgy kíváncsiságból kérdeztem.
2018. máj. 10. 20:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Senki sem tudja, hiába kérdezed. Ezt csak úgy lehet egyértelműen megmondani, ha van itt olyan, aki biztonsági öv miatt kapott már büntit véda rendszerből. De ilyen embert még nem láttam. Persze maga a rendszer ELVILEG nézi a biztonsági övet és a záróvonalat is! Ha nem kaptál büntit, akkor nyilván nem nézik.
2018. máj. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az viszont igaz hogy közelre mér, max. 10-15 méter, tovább nem lát el.
2018. máj. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!