Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nap/UV szűrés olcsón az autó...

Nap/UV szűrés olcsón az autó ablakaira?

Figyelt kérdés
Kinti 2 (két) fokban szinte fűteni sem kell napsütés esetén, annyira felmelegszik az autó, nyáron ez sokkal rosszabb, a klímának is nehéz dolga van így. A gyárilag színezetlen ablakokra jó lenne a sötétítőfólia, de az elég drága és csak B oszloptól hátrafelé lehet. Nekem tökéletes lenne teljesen átlásztó UV szűrős fólia is, amennyiben létezik. Így talán műszakin sem szólnának semmit, mégis valamivel kevésbé égetne a nap az üvegeken keresztül.

2018. máj. 17. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a Pongrácz utcában csináltattam anno. Nem tudom, még csinálnak-e ilyet. Minimálisan sötétít is, de nekem éppen határon belül volt. De egy komplett autó fóliázása nem két fillér.
2018. máj. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Beviz Elek ***** válasza:
Ha jól emlékszem akkor van átlátszó uv szűrős fólia, de az a biztos ha bemész egy ilyennel foglalkozó céghez és ott felvilágosítanak, még árat is tudnak mondani
2018. máj. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1 perc alatt megtaláltam:

[link]


És van még pár...

Csak keresni kell.

[link]

2018. máj. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Keresni én is tudok, a kérdés kiírása előtt meg is tettem. Mindenhol min. 25 ezertől indul a fóliázás, nem a fővárosban élek, de itt is simán le tudnám fóliáztatni, ám nem feltétlenül szeretnék ennyit költeni erre az autóra. Olcsóbb alternatíva érdekel.
2018. máj. 17. 17:39
 5/6 Beviz Elek ***** válasza:

#4


"Nekem tökéletes lenne teljesen átlásztó UV szűrős fólia is, amennyiben létezik."


Ezt a kérdést te írtad ki, nem?

2018. máj. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A teljesen színtelen UV védő fóliának minimális a hővédelme. Annyira elenyésző, hogy erre nem is ajánljuk. Azt gondolom már tapasztaltad az életben, hogy az olcsó dolgok a legdrágábbak, mert annak minden esetben meg van az oka, hogyha valami olcsó. Hogyha viszont jót szerernél jó minőségű kivitelezéssel, akkor azt csak egyszer kell megvásárolnod. Ezért kerül többe. Egy megoldásom van még részedre, hogyha a csináld magad csomagban, részletes kivitelezési útmutatóval rendeled meg a kiválasztott védőfóliánkat (akár a BABABARÁT FÓLIÁT is). Így lényegesen olcsóbban kapod meg a prémium kategóriás védelmet. 🙃🙃🙃
2018. máj. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!