Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ausztrián átmentem autópálya...

Ausztrián átmentem autópálya matrica nélkül. Mikor fog kijönni a büntetés, és milyen összegre számíthatok?

Figyelt kérdés
2018. máj. 21. 21:10
1 2
 1/15 D. Brasco ***** válasza:
93%
Kb 400 eurora szamits!Higy mikor küldik az eleg valtozo,abban sem lesz semmi meglepő ha csak honapok mulva!
2018. máj. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem lesz belőle semmi, ha nem állítanak meg nincs büntetés
2018. máj. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
45%
Mivel ott nem regisztrálják a rendszámot, szerintem csak leállítással derülhet ki, ha nincs matrica. Vagy létezik olyan kamera, ami kétséget kizáróan megállapítja?
2018. máj. 22. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Ez az,én sem tudom vannak e kamerák.sajnos mire észrevettem,hogy hol is járok,arra már rég az országban voltam. Aztán az egyik letérőnél bementem a töltőállomásra,ahol azt mondták már fölösleges a matricavásár. Ha nincs az elejétől,nincs tolerancia. Büntetés lesz. Úgyhogy nem adtak,így tovább kellett folytatnom az útamat annélkül,de aggódok,hogy mennyire súlyos következményei lesznek. Ezért reméltem találok valakit itt,aki járt már hasonló helyzetben,és tud válaszolni.

Első válaszadó : - ez csak tipp,vagy biztos,hogy 400 euró?

2018. máj. 22. 07:16
 5/15 D. Brasco ***** válasza:
Ez bizony nem tipp!Egyszer a hatarnal pont hallottam amikor egy francia párt ennyire vágtak meg a rendőrök!Mondjuk ez kb 2 éve volt,gondolom azota nem lett olcsobb ez a mutatvany
2018. máj. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem állitottak meg, kicsi az esélye.
2018. máj. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

5-ös, melyik határnál azaz honnét tudtad hogy határnál voltál ha már nem léteznek kapuk, vámosok, ellenőrzések ??

Itt még senki nem adott konkrét választ a kérdésre !

2018. máj. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 D. Brasco ***** válasza:
100%
7-es te mikor léptél ki utoljára a lakásajtón?!?
2018. máj. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Hovawartos András válasza:
75%
Vannak kamerák, és X Euro felett (nem tudom az alsó határt) nemzetközi egyezmény vagy Uniós rendelet alapján a magyar hatóságok behajtják (jutalékot kapnak ugyanis belőle!).
2018. máj. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
az autopàlyàk be vannak kameràzva, a kameràk rögzitik a rendszàmot is. Ennek alapjàn a "Bundesland" rendörsége kinyomozza a Kocsi adatait, és a büntetés akàr 2 honap mulva is jöhet!
2018. máj. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!