Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Győrből az M3 - ast célozva...

Győrből az M3 - ast célozva érdemes-e délről "nagyon"megkerülni BPestet az elkerülőn, vagy inkább keresztül a városon (sokkal rövidebb)?

Figyelt kérdés
Szombaton reggel 6 -kor indulva Győrből
2018. máj. 28. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ez jó kérdés..én inkább körbemegyek, sokkal nyugisabb.
2018. máj. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy budai rakpartot meg lehet kockáztatni, de nagy eséllyel lehet szivás is.De az M0 is be tud lassulni, hála a hazatartó vendégmunkásoknak.


Forgalom függö.Bp elött nézd meg waze-n az útvonal opciókat.

2018. máj. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Változó, én a nyugodtabb elkerülőt választanám, ha nincs rajta dugó.
2018. máj. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindenkinek!!
2018. máj. 28. 18:46
 5/7 anonim ***** válasza:
A BAH-csomópont felől-, és a Teréz körútról nézve van dugókockázat. (Az én útvonalam ez lenne:M1-M7 közös szakasz>BAH-csp.>Blaha L. tér>Oktogon, majd Andrássy út, Kós K. stny.)
2018. máj. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én járok rendszeresen M3-M1 irányban. Hétköznap mindig kerülök az M0-áson, mert időben sokkal gyorsabb és stresszmentesebb, körülbelül 35 kilóméterrel hosszabb így, ha jól tudom. Hétvégén viszont ha nincs valami nagy esemény a fővárosban, akkor mindig bemegyek Budapestre, mert viszonylag gyorsan át lehet haladni rajta olyankor, rövidebb, és én szeretem is ezt a várost, kicsit oldja a monotonitást :D
2018. máj. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!!!
2018. máj. 29. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!