Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van olyan térkép ahol az...

Van olyan térkép ahol az utcák neve mellett fenn vannak, hogy milyen kresz táblákat és jelzéseket kell figyelembe venni rajtuk?

Figyelt kérdés
Esztergomról szeretnék olyan térképet, amelyiken az utcák neve és az ottani jelzőtáblák is fel vannak tüntetve.

2018. máj. 28. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen nincs, de van Google Maps. Sok utcába bement a kamerás autó, vég tudsz menni és egyesével megnézni hogy milyen táblák vannak kirakva.

De amúgy miért van erre szükséged?

2018. máj. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A mapillary-ban van kresz tábla felismerés.

Persze ettől nem várhatod el, hogy naprakész legyen.


[link]

2018. máj. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha ilyen módon készülsz a vizsgára, az régen rossz. Mi lesz, ha egyedül kell vezetned egy idegen városban? https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__egyeb-kerdesek__9..
2018. máj. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hallod, ez a lehető legrosszabb hozzáállás, hogy csak legyen meg a vizsga, bemagolod az útvonalakat, táblákat, aztán közben fogalmad sem lesz, mit tegyél az első ideiglenes útszűkületnél vagy, horribile dictu, útlezárásnál. Nem beszélve arról, hogy egy kisvároson kívül nem tudsz majd sehol biztonságosan vezetni.
2018. máj. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem a leghatékonyabb igaz, de nem lenne jó megbukni. Van más ötletek is? Kösz a választ
2018. máj. 30. 13:06
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne csináld így. Ezt tapasztalatból mondom. Anno én is "bemagoltam" az összes vizsgaútvonalat, hogy milyen táblák vannak stb. Tök jól is ment a vezetés, vizsga is meglett elsőre. Majd miután megkaptam a jogsit és először mentem olyan úton ahol még sosem, sikerült is összetörni (szerencsére csak kicsit) a szüleim autóját. Ezután meg vissza kellett mennem az oktatómhoz, mert idegen helyen egyáltalán nem ment a vezetés és még vennem kellett kb. 20 órát.

"de nem lenne jó megbukni" De, jó lenne, az összes (akár járdán akár úton) közlekedő érdekében. Persze csak ha nem megy jól amúgy a vezetés.

2018. máj. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!