Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Balatonlellén akarok dolgozni...

Balatonlellén akarok dolgozni az autópálya melletti Marché bisztróban. Van oda vezető bicikli út? Én azt hallottam, hogy van de térkép nem mutatja.

Figyelt kérdés
2018. máj. 12. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne ezzel foglalkozz szerintem. Én odamennék, leadnám az önéletrajzomat, túlesnék a felvételin, és ha már bennvagy, vagyis felvettek és kialakult egy nexus a kollégákkal, akkor vázolnám nekik, hogy ez és ez a szitum, figyelj, beszállok ennyi és ennyivel az üzemanyagba, Pisti, gyere értem. (ha meg ez senkivel - akár több emberrel is szövetkezhetsz, hogy ne mindig egy embertől tarhálj fuvart, még ha fizetsz is érte - szóval ha senkivel nem jön össze, akkor vagy megtalálnám az egyéb módját az odajutásnak, vagy kilépnék - úgyis próbaidőre vesznek fel elsőre, és addig bármelyik fél felmondhat a másiknak következmények nélkül, akár azért, mert csúnyán nézett rád az Ottília, akár azért, mert mondjuk gyűrött arccal, másnaposan mentél be dolgozni, vagy mert piros csíkos inghez, citromsárga alapon kék pöttyös nadrágot meg uborkazöld cipőt vettél fel a munkába, normális öltözék helyett(vagy mert mindegymiért)
2018. máj. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Oda vezető bringaút nincs. A kút dolgozói elsétálnak a kúttól délre eső felüljáróhoz, ott egy út és ott mellette szokták hagyni a saját autóikat valahol. Elég gyakran látni műszakváltás idején a szalagkorlát mögötti vizesároknál sétálni ki és be :)
2018. máj. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!