Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Merőleges parkolásnál amikor...

Merőleges parkolásnál amikor ki akarok tolatni mikor tekerjem a kormányt?

Figyelt kérdés

Mikor két kocsi közül állok be merőlegesen, akkor tolatásnál mikor kell a kormányt tekerni,hogy ki tudjak rendesen tolatni úgy,hogy ne húzzam le a mellettem lévő kocsikat?

Amikor már elhagytam a testemmel a mellettem levő kocsi elejét/hátulját akkor már alászedhetem kormányt ?



2018. jún. 4. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így nem lehet megmondani, gyakorolni kell, érezni. Amúgy meg ha egy mód van rá, állja be háttal és előre menj ki.
2018. jún. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ leginkább, melyik oldali kocsitól hány cm-re állsz. Nézd a tükröt az elején, abból látnod kell, milyen közel mész hozzájuk. Később persze már nem segítenek... (Legjobb nem is alászedni, ha tudsz akadálytalnul farolni, akkor van gáz, ha ott akadály van.)
2018. jún. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25%

Hajjajj, én földhöz vágom magam.

Ezt igy tanitják manapság?

Azt nem tanitják hogy amikor mozdul a kocsi, vagy megy akkor kell figyelni és az adott szituációhoz mérten kell tekerni a kormányt?

Tehát látod hogy mozog az autó és aszerint kell tekergetni.

De az se mindegy hogy a melletted álló milyen közel van.

2018. jún. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Tudom, hogy sok oktató még ezt is így tanítja meg, de ez olyan dolog, hogy qrvára nem lehet bemagolni. Magadtól kell rájöjjél, muszáj sokat gyakorolni, ha elsőre nem megy.
2018. jún. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igazából nincs úgy problémám vele,mert általában mindig túl tolatok jóval,hogy biztosra elférjen az eleje,csak ugye ha szűkebb a hely a tolatáshoz ott azért nem mindig tudok annyit majd hátra jönni,hogy teljesen elhagyjam a mellettem lévő kocsikat..

Július elején vizsgázom aztán sosem tudni,hogy milyen parkolást húzok.

Aztán csak kíváncsi voltam,hogy van e rá valamilyen "technika",hogy biztos legyek abban,hogy nem zúzok le semmit.

2018. jún. 4. 19:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán, mert egyik autónak hosszabb az orra, a másiknak rövidebb, van amelyikben előre ülsz, van amelyikben hátrébb. Tehát nincs egy biztos pont, ami minden autór érvényes, esetleg ha meganulod külön a sajátodon. Ja és centizni csak akkor kell, ha nagyon muszáj.
2018. jún. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!