Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A google maps útvonaltervezője...

A google maps útvonaltervezője a gyalogút esetén a kiszámolt időbe beleszámolja-e a pihenőket?

Figyelt kérdés

Pl. Siófok-Fiume 87 óra 415 km.(nem akarom megtenni, szigorúan pl)

Mindenki véleménye jöhet, de elsősorban azokét köszönném meg, akik csináltak már ilyen gyalog túrát google maps alapján.



2018. jún. 16. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem szamolja bele hiszen nem tudja hogy mennyit pihensz

O az atlagos tempoval szamol allando menetido mellett alvas es egyebek nelkul

2018. jún. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2018. jún. 16. 20:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem. 5 km/h-s átlaggal számol.


Amúgy ilyen célra nem ajánlom a google maps-et. Inkább csak városban használható.

Vannak sokkal jobb alternatívák.

2018. jún. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Biztosan nem számolja bele a pihenőket, ahogyan más közlekedési módoknál sem teszi. Nettó menetidőt számol és én hiába vagyok gyors léptű, tendenciózusan alulbecsli az eljutasi időt. Érdemes szerintem 4 km/h sebességgel számolni és 10 méter szintemelkedésenként 1 percet hozzáadni, így még némi tartalékkal is lehet számolni.


Egyetértek abban is, a Google Maps városok közötti útvonalak trvezésére nem a legjobb választás.

2018. jún. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahogy semmilyen más navigáció sem számolja a pihenőidőket, mert nem tudhatja, hogy kinek mennyi a pihenési igénye. Amúgy lehet nem a legjobb a google maps, de hogy a legprecízebb, és legmegbízhatóbb, az tuti.
2018. jún. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!