Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha 10 évvel ezelőtt 5x buktam...

Ha 10 évvel ezelőtt 5x buktam forgalomból (aztán felhagytam vele) és most újra kezdem a teljes képzést egy másik iskolában problémát jelent-e a korábbi teljesítményem?

Figyelt kérdés
2018. jún. 20. 00:48
 1/9 anonim ***** válasza:
29%

A rendszerben benne vannak az adataid.

Azt nem tudom megmondani, hogy van-e elévülési ideje a bukásoknak, vagy PÁV-val kell kezdened, ezt kérdezd meg az iskolában.

Sanszos, hogy kell a PÁV.

Annak mondjuk nincs is értelme, ha kifizetsz százezreket, és ismételten nem tudsz levizsgázni...

2018. jún. 20. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%

Hogy jogilag jelent-e annak a hatóságnál kell utánajárnod, nem itt.

A gyakorlati oldalát nézve igen. Nem véletlenül bukik meg valaki ötször.

2018. jún. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor lehet el sem kezdem😟 a tíz év alatt én már azt sem tudom hogyan is kell elindulni nemhogy Pesten vezetgessek😣
2018. jún. 20. 07:12
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Régen elévült, mind az öt.


A rendkívüli pályaalkalmassági vizsgálathoz a gépjármű vezetési gyakorlatból tett öt sikertelen vizsga számításánál a megelőző két éven belül, azonos kategóriában tett forgalmi vizsgákat kell figyelembe venni. ← 24/2005. (IV. 21.) GKM rendelet a közúti járművezetők és a közúti közlekedési szakemberek képzésének és vizsgáztatásának részletes szabályairól 14. § (4)


Az nem számít, hogy másik képzési intézményben kezded újra, vagy ugyanott, „tiszta lappal” indulsz.

2018. jún. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jaj de jo
2018. jún. 20. 14:49
 6/9 anonim ***** válasza:

Mégis, mi a jó abban, ha a végeredmény az lesz, mint 10 éve volt?

Nem tudjuk végülis milyen okokkal buktál meg ötször,vde a fentebbi reakciód szerint elindulni sem tudnál, nemhogy közlekedi...

A PÁV egy képesség vizsgálat, nem azt vizsgálják, hogy az illető hogy vezet, hanem azt tesztelik, képes-e a vezetést megtanulni.

Nem tudom mennyire helytálló a szakvéleményük, de nem biztos, hogy tőlük kellene félned.

2018. jún. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azért örülök mert anno 10 éve nagxon zűrös időszakokban 19 évesen ért utol a forgalmi vizsga. Én meg kis bizonytalan stresszes erettsegizos csaj... hát bizony nem a legjobb időszak volt ahhoz hogy vizsgazzak el is huztak 3x apróbb hibák miatt
2018. jún. 20. 15:41
 8/9 A kérdező kommentje:
Majd el is költöztem otthonról és mielőtt lejárt volna a két évem gondoltam próba szerencse alapom egy éves kihagyás ugan néhány pótolta megvasarlasaval próbáltam hatja sikerül más oktatonak más autóval. .. A kevés oraszam az akkori anyagi helyzetemnek tudható be. Nem volt túl nagy meglepetés hogy mégsem sikerült. Ma már sokkal több elettapasztalatom van és határozattal személyiség lettem egy sokkal nyugodtabb elethelyzetben.
2018. jún. 20. 15:43
 9/9 A kérdező kommentje:
Most kiegyensúlyozott életemnek, és anyagi helyzetemnek (ha szükséges ki tudom fizetni a pótórákat) na meg magabiztosabb személyiségemnek köszönhetően így érzem reális esélyem van arra, hogy megkapjam jogosítványt. Képes leszek jobban koncentrálni és a stresszhelyzeteket is jobban kezelem önmagamban.
2018. jún. 20. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!