Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt egy kamionos?

Miért csinálja ezt egy kamionos?

Figyelt kérdés
Ma nagyon rossz látási viszonyok (esti vihar) közt vezettem gyermekeimmel haza felé, ezért lassabban haladtam, ugyanúgy, mint más normális autósok is. Utolért egy kamion, és ahelyett, hogy megelőzött volna, felkapcsolta a reflektort és pár centire mögöttem jött km-eken át. Csak addig kapcsolta le, amíg jöttek szemből. Ha gyorsítottam, akkor ő is . Bekapcsoltam az elakadás jelzőt, dudáltam, jeleztem a szemből jövőknek,de nem hagyott békén. Teljesen elvakultam, csak emlékezetből vezettem már az autót, amikor végre egy kavicsos árokparton volt annyi előnyöm, hogy lehúzódjak. Halálfélelmünk volt, még a rendszámát sem tudtam leolvasni.

2018. jún. 21. 23:03
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
89%

Nem érdemes velük foglalkozni!

A kamionosok egymást is szivatják. Autópályán az egyik 83-al megy, a másik meg előzi 85-el, de a lassabb nem engedné ám el a gázt egy fél percre. Amelyik kamionos meg azzal jön, hogy ez időveszteség, kiröhögöm.!


Ezt csináltam volna:

-szépen elengedtem volna a gázt,

-jobbra index,

-amikor biztonságos sebességre lassul az autó, útpadkára húzódás.

Ha refivel vakítanak, mindig állj meg!


Sajnos minden kamiont nem Zoli bá meg Dajka Lacika vezeti...

2018. jún. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
93%
Nem kifogás az hogy a munkaadó siettet a szándékos parasztkodásra amiről itt beszélünk. Ha egy ügyetlenke kamionos pont ott vizel az út szélén ahol én permetezek a szántóföldön, és mondjuk van egy kis szerelsodródás, akkor se verem oda mégjobban a gépnek hogy kapja a pofájába hanem inkább megállok. Pedig én is sietek. Na mindegy is, megnevelni senkit sem lehet, remélem az ilyen egyszer kilométereken át tol majd refivel egy olyan embert is aki a végén úgy megveri ahogy megérdemli...
2018. jún. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%

Alkalmatlan vagy szulonek, autovezetonek, es meg provokalsz is!!!!

Kis gyermek veszelyeztetese miatt siman feljelentenelek!

2018. jún. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Én meg pedofil p.csmutogatásért téged!
2018. jún. 24. 19:55
 25/26 anonim ***** válasza:
0%
Sot most hogy mar ragalmozol is, meg is teszem a feljelentest!!
2018. jún. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Siess kérlek!
2018. jún. 24. 20:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!