Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » E-titán rendszerben, miért...

E-titán rendszerben, miért lett narancssárga a kötelező tanult órákat jelző "karika"?

Figyelt kérdés
75 óra a kötelezően eltöltött idő a tananyagban. Én 38óránál járok. Valaki aki esetleg most nyomja, megtudná mondani?
2018. jún. 26. 19:05
 1/9 anonim válasza:
Én is e-titánoztam,de már nem emlékszem rá,viszont csak amiatt lehet gondolom,hogy figyelmeztessen,hogy most jársz az idő felénél.
2018. jún. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Én is erre gondoltam, köszi a válaszod!

Mostanában tanultál rajta? Mennyire tudtad alkalmazni vezetés során? Rögtön beugrottak a teendők az adott szituácioban?

2018. jún. 26. 19:23
 3/9 anonim válasza:

Tavaly tanultam rajta.Szerintem jó dolog,hogy nem kell bejárni kreszre,munka mellett.

Én rengetegszer megcsináltam a teszteket és igen,abszolút lehet alkalmazni a leírtakat,szerintem nagyon alapos.

2018. jún. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem még egy kérdés.. Akkor is volt kötelezően eltöltött idő a tananyagban?
2018. jún. 26. 19:45
 5/9 anonim válasza:

Szia!

Szerintem az nem a kötelezően letöltendő órákat jelzi, hanem azt, amennyit maximum eltölthetsz a programmal. Én tavaly csináltam, minimum azt hiszem 5 órát kellett eltölteni vele

2018. jún. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor msot telejesen összezavarodtam
2018. jún. 26. 20:20
 7/9 A kérdező kommentje:

Tananyag elérhető:2018.11.10

Tanult órák/Kötelező minimum óraszám:38/75

2018. jún. 26. 20:22
 8/9 anonim válasza:
Ja, akkor bocsi. Nagyon megemelték akkor. Tavaly nyáron még csak 5 volt.
2018. jún. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem emelték meg te (ti) mondjátok jól..60 óra áll rendelkezésre.. Jól benéztem a dolgokat. Köszi a válaszokat
2018. jún. 26. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!