Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Fiat puntó, traktorhang?

Fiat puntó, traktorhang?

Figyelt kérdés
Fèl ève vásároltam egy használtkereskedèsben, jól àtcsesztek vele de ezt most nem rèszleteznèm. Akkor allitolagosan mèg csak korronálodott a dob. Most viszont egyre hangosabb, mármár traktorhangja van szerencsètlennek. Pènzem egyelőre nincs megnèzetni, mert ahogy olvastam 50-60 ezer alatt nem úsznám meg. Meddig lehet így használni? Mekkora gond , hogy ilyen a hangja?

2018. júl. 1. 23:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Feküdj alá és nézd meg.
2018. júl. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos egyáltalán nem értek hozzá...mit kellene néznem?
2018. júl. 2. 07:53
 3/7 anonim ***** válasza:

50-60 ezer?

egy dob kb 10 ezer körül van, de jobban jársz ha kettőt cserélsz, a felrakása kb fél óra.

Nekem szerelőként max 5 rongyot lenne pofám elkérni a melóért.

2018. júl. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
csak aknából, vagy emelőről cserélik, ne feküdj alá, feküdjön alá az 1-es.
2018. júl. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Valaki azt mondta, a puntókon ilyen összefont mittudomènmilyen dob van, amit hegeszteni nem lehet, tehát cserélni kell. Namost èn utánanèztem, használtan egy olyan dob 50 körül van. Ezek szerint rosszat nèztem? Előfordulhat hiszen valóban nem értek nőkènt hozzá, hogy őszinte legyek sosem èrdekeltek ezek a dolgok :) Ès ez így mennyire használható? A hangján kívül van valami, amit feltétlen tudnom kellene? (Nehogy aztan felrobbanjon alattam vagy valami :D)
2018. júl. 2. 08:07
 6/7 anonim ***** válasza:
lyukas kipuffal még elmegy, csak egy kicsit többet eszik. az Opelommal is mentem így fél évet! :D
2018. júl. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Legalább azt áruld el, hogy hányas Punto és milyen motor van benne, mert enélkül senki nem tudja megmondani mennyi egy kipufogó hozzá.

Azért egy szakértővel nem ártana megnézetni, mert ugyan felrobbanni biztos nem fog, de a beáramló kipufogógáz mérgezést okozhat, vagy egy leszakadó kipufogócső/dob, alágyűrődhet, esetleg a mögötted jövőnek sérülést okozhat.

Kedves négyes! Ahhoz, hogy leellenőrizzük hol fúj ki a kipufogó nem kell egyből aknára, vagy csáposra tenni az autót, elég ha valaki befogja a végét, a másik pedig alánéz és megkeresi a hibát. Aknára majd ráér a javításkor ráállni.

2018. júl. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!