Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha a Debreceni Egyetem Wizzair...

Ha a Debreceni Egyetem Wizzair pilótaképző szakján tanulok (ha elvégzed, automatikusan felvesznek a céghez), kb 10 év után simán felvesznek egy nagy légitársasághoz? (Emirates, Lifthansa)

Figyelt kérdés
Gondolom, hogy vizsgát kell tenni a nagyobb gép vezetéséhez, de pl az Emirates pilótaképzéset vegig kell csinálnom?

2018. júl. 5. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyszerübb, ha irsz egy emailt az Emiratesnek.Válaszolni fognak.

Gyakori kérdéseken elenyészö a pilóták száma.

2018. júl. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha ugyan olyan típusú géppel repülsz a másik cégnél is, nem kell a vizsga. Ha másikkal, akkor kell arra is típusvizsgát tenni, de ez a pilótaképzés legutolsó lépése, tehát nem kell az egészet újra elvégezni.
2018. júl. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 asapferg válasza:
Repult oraid szama a mervado, 10 ev alatt mar boven kapitanyi szekbe tudsz kerulni. Utana biztosan van egy szemelyes interju is, plusz tudtommal altalaban elvegeztetik a sajat maguk fejlesztett tesztjeiket. A wizzair short es medium haul-t repul a nagy cegek pedig szerte a vilagon barmerre. Szoval elkepzelheto hogy alljak a tipusvizsgadat ha egy tapasztalt pilota vagy, de szerintem azt minden esetben vissza kell fizetni. Emirates amugy eleg jol fizet, cserebe Dubai-ban kell elned, es adomentes a fizetesed.
2018. aug. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!