Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha már van B kategóriás...

Ha már van B kategóriás jogosítmányom és le akarom tenni az A2-eset, akkor EÜ tanfolyamra meg vizsgára már nem kell elmennem még egyszer?

Figyelt kérdés
Vagy csakúgy mint a KRESZ ez is más motorok esetében?
2018. júl. 14. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
az eü tanfolyamot nem tudom, de a másik kategória miatt el kell menned a körzetihez..bemész, megvizsgál, kitölti a papírt, fizetsz, oszt jónapot.
2018. júl. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én úgy olvastam, ha van érvényes B-s jogsim akkor nem kell. Mivel ugye ha nem lenne érvényes orvosim akkor jogsim se lenne.
2018. júl. 14. 21:28
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Eü tanfolyam sem kell. Orvosi se, mert érvényes,gondolom. Csak a tanfolyam meg a cizsgák ára kell.
2018. júl. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

EÜ tanfolyam és vizsga soha nem is kellett.


Az elsősegély tanfolyam sem kötelező, csak ajánlott.

Az elsősegély vizsga meg csak az első kategóriádhoz kell, a többihez már a meglévő jogsiddal igazolod, hogy teljesítetted.

2018. júl. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi.
2018. júl. 15. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!