Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Érdemes B jogsival egyből A...

Érdemes B jogsival egyből A kategóriás jogosítványt elkezdeni, segédmotoros tapasztalattal?

Figyelt kérdés

Az A2 és az A (korlátlan) között vacilálok, bár utóbbi többe kerül, de sok motor van ami épphogy kicsúszik az A2 kategóriából, ilyen 37-38 kW-osak. Ezért gondoltam, hogy egyből A-ra mennék.


Viszont nem tudom mennyire előnyös, van egy 50-es endúróm amit már pár éve hajtok szóval nem először ülnék motoron.


2018. júl. 15. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Amennyiben a végső cél a korlátlan kategória, nem kell minden egyes lépcsőfokon (A1, A2) külön toporogni, ha a korhatár nem akadály, lehet menni A-ra.

A gyakorlatban kell najd az önmárséklet, nem olyan teljesítményű motorral kell kezdeni, ami messze meghaladja a vezetői képességedet, kell előbb egy tanuló idöszak, egy tanuló motor (ami lehet az, ami éppen kicsúszik az A2-böl)

2018. júl. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

pár év motorozás kevés

mikkor én csináltam az A-t akkor jött egy hölgy is A-ra soha nem ült motoron 50ccm robogóval kezdte a rutint (nem is értem, szőke volt) aztán nagy nehezen 26-jára átment kimentek közútra. két motor volt A-s egy Kawassaki 750 z meg egy honda cb 600 hornet, én imádtam a hondát csak azzal akartam menni mert tetszett hogy egy vadállat. aztán ez a csajszika a kawassakit egy kereszteződésben mentek megálltak fent akadt a gázkar (én sem tudom hogyan) egyesbe volt megrémült nem tudta mit csináljon és kiengedte a kuplungot és kiugrasztotta a kereszteződésbe. jól össze ba szta a motort utána szervizbe volt aztán egy sráccal mentünk ketten A-ra úgye egy motor volt úgyhogy egyikünk kapott egy suzuki gs 500-at a másik meg a hondát és félidőnél cseréltünk majdnem sírva fakadtam hogy nem mehetek vele :(

2018. júl. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!