Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » M7-en Budapest Balaton között...

M7-en Budapest Balaton között hol nem fizetős a benzinkútakon a mosdó használata?

Figyelt kérdés

2018. júl. 18. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Egyik sem fizetős
2018. júl. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%
Kocsival mész a Balatonra, de nincs 100 forintod a mosdóra?
2018. júl. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2 köszönöm az építő hozzászólást!😂

Nem értem, miért érdekel a kérdésem háttere és miért nem a kérdésre válaszolsz azt is hasznosan téve, de ha már ennyire érdekel egy vadidegen élete, nem szoktam a Balatonra járni, egyszerűen egy beszélgetés során merült fel a téma én meg kíváncsi lettem. Remélem kielégítő választ adtam. :)

2018. júl. 18. 10:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Meséljétek el, miért is rossz válasz az első!
2018. júl. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Meséljétek el, miért is rossz válasz az első!"


Érd után az első kúton (Talán Agip volt, most MOL) pl fizetős. Rendesen beengedő kapu van. Persze időnként volt már kikapcsolva, ha valami nem (jól) működött. Ha vásárolsz, akkor ingyenes csak. Többit nem ismerem, kb mindig ott szoktunk megállni.

2018. júl. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!