Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Átmentem az úton, ahol volt...

Átmentem az úton, ahol volt zebra/ jelzőlámpa is de sajnos nem azt az útvonalat választottam, átmentem a zebratol kb.10m-re az úton Nem úsztam meg, felvettek az adataim es azt mondtak kapom majd a csekket, mekkora bírságot kapok? 18/F

Figyelt kérdés
Valaki járt már így?
2018. júl. 26. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy tudom 5000-től indul,de mivel nem helyszíni bírságot kaptál ez magasabb is lehet.
2018. júl. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
40%
Rohadjanak meg hogy ez a legjobb dolguk hogy a gyalogost buntetik...
2018. júl. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%

Autós-kerékpáros-gyalogosként írom: egyáltalán nem baj, ha a gyalogost is büntetik.

A baj az, hogy a pályán szlalomozókat nem, a lassabb autókat tolókat nem, a kerékpárt veszélyesen előző autóst nem, a kerékpárúton, járdán parkoló autókat igen ritkán stb.

2018. júl. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Tedd hozzá a járdán 30-al tekerőket sem, a zebrán nem tolókat sem, a piroson átmenő kerékpárosokat sem, a világítás és más kötelező felszerelés nélküli kerékpárosokat sem, és a kötelezően igénybe veendő kerékpárút helyett az úttesten / járdán tekerőket sem. Mielőtt az autósok lennének a patás ördögök, a kerékpárosok meg a szentek.
2018. júl. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, ez hol történt veled?
2018. júl. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ne izgulj,csak szórakozásból szopattak..
2018. júl. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Alex Fly ***** válasza:
@6: nem. Teljesen jogszerűen jártak el és valószínűleg a jogszabálynak megfelelően szankcionálják. Nem szopatásb ha valaki elvégzi a munkáját. Inkább az a baj, hogy ez kivételes esetnek minősül.
2018. júl. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!