Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Gyakorlati vezetésből 5 órát...

Kertész-farkas péter kérdése:

Gyakorlati vezetésből 5 órát vezettem de kb egy hónapja semmit és az oktatóm nem hív vezetni, szerintetek érdemes lenne oktatót váltani?

Figyelt kérdés

2018. aug. 8. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Te hívtad az oktatód? Lehet hogy csak nagyon elfoglalt, sok tanulója van, és nem tudja számon tartani, hogy ki mikor vezetett utoljára, és szerintem nem is az ő dolga. Szerintem mindenképpen hívd fel, és kérdezz rá.
2018. aug. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele hogy gondolta. Egy hónap kiesés nagyon sok egy tanulónál. Én azért váltottam le az oktatómat mert heti egy alkalmat tudott adni és én ezt nagyon kevésnek találtam ahhoz hogy tanulni tudjak. Nem voltam még biztos magamban és egy hét alatt kijöttem a gyakorlatból és féltem attól hogy újra vezetnem kell. Azt mondta hogy sajnálja, tele van, örüljek a heti egy alkalomnak, úgyhogy váltottam.
2018. aug. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Hovarju ***** válasza:

Hívd fel és kérdezz rá mikor mehetsz legközelebb és milyen időközönként mehetsz hozzá.

Ha azt mondja, hogy továbbra is csak havi 5 órát tudsz vezetni nála, keress másik oktatót.


A havi öt óra nagyon kevés, a következő vezetésre még azt a keveset is elfelejted, amit addig tanultál.


Én heti 4-5 alkalommal mentem.

2018. aug. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Miért nem hívtad eddig fel? Egyáltalán miért vártál eddig?


Nálam alapból úgy volt, hogy a vezetési óra végén megbeszéltük 1-2-3 alkalommal előre is, hogy mikor fogok menni legközelebb így soha nem volt kiesés.

2018. aug. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hívtam,meg volt beszélve hogy bármelyik nap délután megfelel a vezetésre de semmi reakció idáig
2018. aug. 9. 20:50
 6/8 anonim ***** válasza:

Dögöljek meg de nem értem.


Felhívtad, majd mi történt? Bájcsevegtetek aztán letettétek? Vagy mi?


Az én oktatóm ha valaki felhívta, már vette is elő a füzetét, naptárát és mondta mik a szabad helyek, időpontok.

2018. aug. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Hovarju ***** válasza:

Ezt én sem értem, ha felhívtad és beszéltetek, miért nem mondott konkrét időpontot.

Én mindig az aznapi óra végén beszéltem meg, hogy mikor megyek legközelebb.


Keress egy másik oktatót, mert igy sosem tanulsz meg vezetni

2018. aug. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszaitokat,tanácsaitokat
2018. aug. 12. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!