Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Trabantra (1.1-es,4-ütemű)...

Trabantra (1.1-es,4-ütemű) tetőcsomagtartó típus?

Figyelt kérdés

Tud-e valaki ilyet?

Országos hálózatú alakatrész boltokat hívtam, de ott elég rugalmatlan a dolog: számítógéppel márkára keresnek, nincs hozzáírva, kész.

Ahogy képeken, videókon néztem, univerzális tartóknál karom kerül az ajtó felső pereme és a karosszéria közé, a belső oldal pedig ívesen rásimul a karosszériára. Trabantnál viszont van a tető szélén egy kiálló, vájatos alumínium perem, esővíz elvezetésre.

Használtan árulnak Trabantra valókat, de messze. Elmenni érte drága és időigényes; ha egyáltalán postázzák, az hosszabb idő,nekem most kéne.

Ezért kérem,ha valaki tud gyártmány, típus javaslatot, írja meg, hogy úgy megvehessem autósboltban.



2018. aug. 16. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:
"Gombos" tetőcsomagtartós céget hívd fel, ha ők sem tudnak segíteni, akkor egyéb boltban biztos nem fognak.
2018. aug. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Trabanthoz nincs náluk. Boltok, kereskedők nem is fognak tudni segíteni. Azt remélem, hogy valakinek van saját, vagy ismeretségi körben tapasztalata. Biztosan van megoldás, annyi mindent megoldanak emberek, csak nem biztos, hogy olvassa ezt olyan, aki tudja.
2018. aug. 16. 11:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag szinte bármelyik esőcsatornában rögzíthető univerzális tetőcsomagtartó jó hozzá.
2018. aug. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2018. aug. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Merre laksz?
2018. aug. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Ma délelőtt mondták a boltban , hogy egy szomszéd falubeli embernek van. Most hoztam el, ingyen ideadta; évek óta őrizgette, sajnálta lomtalanításkor kitenni, de eddig nem akadt senkire, akinek kellett volna.

Mégegyszer köszönöm a válaszokat! (Lehet, hogy bevonzottátok a szerencsémet.)

2018. aug. 17. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!