Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Holnap lesz a forgalmi vizsgám...

Holnap lesz a forgalmi vizsgám. Nagyon ideges típus vagyok, akármilyen vizsga előtt, szóval most is szét vet az ideg. Mesélnétek, hogy nektek milyen volt a vizsga, esetleg miért buktatok? Van valami jó tanácsotok?

Figyelt kérdés
Alapjáraton nem vezetek bénán, viszont ha egy szigorú vizsgabiztos nézni fogja, hogy mit hogy csinálok, szerintem nagyon fog zavarni. Az is annyira rossz, hogy ez nem olyan dolog, hogy tanulok rá es akkor sikerül. Nem is csak rajtam múlik hogy meglesz-e, hanem azon is, hogy éppen milyen lesz a forgalom, nem jön-e valami hülye aki miatt esetleg satufékeznem kell, vagy netán olyat tenni amit vizsgán nem szabad. Nagyon nagyon ideges vagyok, életemben nem éreztem még ilyet. Hátha a ti torteneteitek oldanak a feszültségemen.
2017. aug. 24. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az első vizsgán megrántottak, mert kétszeri próbálkozásra sem tudtam normálisan párhuzamos parkolással beállni járdaszegély mellé. második vizsgára sikerült.

vizsgabiztos miatt felesleges aggódni.

2017. aug. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Na, sikerült? Mesélj! Nekem is a közeljövőben lesz a vizsgám
2017. aug. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!