Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Neuzer california bicikli jó...

Neuzer california bicikli jó vétel?

Figyelt kérdés

Hali


Ilyen kinézetű cruiser biciklit vennék talán épp ezt, 3 sebesség kontrafék, elől V, látszólag az ülés sem gagyi rajta, szép dizájn, kényelmes, nekem ennyi kell munkába járáshoz. Ismeri valaki? Mennyire időtálló ez? napi 14km városban, de csak jó időben. Rozsdásodás? Szeretem ha egy bicikli egyben van nem nyikorog nem ad ki semmi felesleges hangot, kérdés ez megfelel-e a célnak vagy alkatrész cserével megoldható-e hogy halk legyen, laikus vagyok bicikli témában :)



2018. aug. 19. 10:45
 1/2 t.kos válasza:
Szia! Gyári markolat le fog kopni, ha a krómozottat veszed. A láncvédő az zörögni fog. Én leszedtem és azóta jó. Acél vázas, megbízható és masszív. Jó árban van csak ajánlani tudom.
2018. aug. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Végül is egy badbike cruiser lett a vége, nem bántam meg.
2018. szept. 3. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!