Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ti voltatok már így a jogosítv...

Ti voltatok már így a jogosítvánnyal?

Figyelt kérdés

23 éves fiú vagyok, barátnőm 26. Jelenleg olyan helyen élek, falun párommal a szüleinél, ahol jó ha van jogsija az embernek (távol vannak a boltok, stb), főleg ha van rendelkezésre álló autó. Már be van fizetve a kresz, el is kezdtem, de a második fejezetnél feladtam, nincs kedvem hozzá, egyszerűen nem tudom rávenni magam, hogy megtanuljam pedig az oktatóm rendes, meg támogatna a párom családja is, ha úgy lenne. Alapból megvan rá a megtakarított pénz is, csak ez a hozzáállás problémám van. Annyira nem érdekel. Szerintetek mi legyen ? Hagyjam ?


Köszönöm előre is a választ!



2018. szept. 5. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Ha nem érdekel akkor elég nehéz lesz megtanulni... meg az egy dolog,hogy megtanulod,mert amikor vezetni kezdesz akkor alkalmazni stb is kell.

Viszont ha úgy cakk pakk az egészhez nincs kedved akkor a vezetés se lesz egy egyszerű menet.

Ha az utolsó buszt lekésed és szakad az eső meg telefon sincs nálad és gyalog kell elindulnod mondjuk 10km...mire oda érsz egyből több kedved lesz az egész jogosítványhoz és jobban is fog menni.

2018. szept. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem, mert én 10 éves korom óta autókkal álmodtam, meg hogy hogyan épül fel a közlekedés, ilyesmi, állandóan ez jár a fejemben :D
2018. szept. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16%

Most ez azt jelenti, hogy a könyv második fejezeténél akadtál el?

Ha igen akkor tedd le, semmi szükséged rá. Van online is és tudsz letölteni is számítógépre tesztet. Azokat nyomogasd amíg 100 százalékos nem leszel 3x egymás után. Amit elrontasz mindig nézd vissza és próbáld megérteni miért az a válasz a jó.

Én így mentem át 75bol 74 pontosra 3 perc alatt a vizsgán. El se kellett olvasnom a kérdéseket, nagyon könnyű volt.

2018. szept. 6. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Hagyd a francba, nem kell még több kreszt nem ismerő sofőr az utakra.
2018. szept. 6. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%

Hajrá kitartást!


Nincs lehetetlen. Meg tudod csinálni. Nehogy abba hagyd.

2018. szept. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 veterán vas ***** válasza:
89%
Ha nem érdekel az autóvezetés, akkor hagyni kell. Semmi szükség olyan sofőrre, akinek már a jogosítvány megszerzése is teher. :(
2018. szept. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Veled ellentetben alig vartam hogy meglegyen a jogsim.

Gyakorlatilag mar 2 jogsim van mert kulfoldon vagyok es itt is levizsgaztam.

Ha nem erdekel a vezetes akkor hagyd az egeszet.

Esetleg ha nem felsz a robogoktol akkor az nyaron egy jo opcio hogy bemenj a kozeli varosba, stb.

Nekem evekig volt robogom amig nem lett sajat autom. Veszelyes tud lenni de nyaron nagyon kenyelmes es gazdasagos.

2018. szept. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Fiatalabb koromban engem sem érdekelt! (34 vagyok most). Azonban már van 2 gyerekem és kegyetlen rossz volt hogy amikor férjem dolgozik akkor ha kell vinni nagyobb gyereket edzésre vagy a kicsit dokihoz, akár esik akár fúj, ezért úgy döntöttem hogy na jó elég, megcsinálom. Szóval idén belevágtam és meglett! Fiatalon nem érdekelt de most egyszerűen csak a hátrányát láttam hogy nincs és átkoztam magam hogy nem csináltam meg hamarabb. Szóval nem is most látod igazán hátrányát akkor ha lesz családod bánni fogod nagyon hogy nincs, férfiként pláne.
2018. nov. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!