Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi a legrövidebb út Káposztásm...

Mi a legrövidebb út Káposztásmegyer és Fót (Auchan elágazás) között, tömegközlekedéssel?

Figyelt kérdés

Decembertől Fót-ra kell járnom dolgozni, vagyis pontosabban Fót elejére.

Megnéztem a tömeg közlekedést és nem tudom elhinni, hogy 1 óra alatt nem érek be reggel, mikor gyakorlatilag nagyon közel van egymáshoz.

Esetleg valakinek nincs ötlete, amit nem hoz a google maps, vagy valami alternatív megoldást (pl telekocsi).

Minden nap ki kéne járnom és nem szeretném plusz két órával megtoldani a munkaidőmet, főleg hogy gyalog is 1 óra 13 percet hoz a google maps.

Előre is köszönöm mindenkinek a válaszát.



2018. szept. 6. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a BKK Futár 36 percet dobott ki villamos - busz kombinációval, de a Google maps is 48-at busszal. Persze Káposztásmegyer elég nagy, nem mindegy honnan indulsz azon belül.
2018. szept. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kizárt, hogy annyit kelljen utazni.


Például 296-ossal Rákospalota központjáig kell csak utazni (kb 15 perc), onnan rövid sétával eléred a Széchenyi téri Volánbusz-megállót, ahonnan egy sor buszjárat visz Fót Auchan elágazáshoz. Az meg 10 perc. Nyilván az átszállási idő menetrendtől is függ, szóval ha nem rugalmas a munkaidőd, tényleg felkúszhat az utazási időd.


Alternatíva a villamos Újpest-Központig és onnan busz.

2018. szept. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igen azt elfelejtettem írni, hogy Káomegyer2-ről mennék a 14-es végállomásától.

2018. szept. 11. 09:17
 4/4 A kérdező kommentje:

Sikátorpusztára mennék az Akácos utcára, a Sárpatak utcáról.

A BKK futár nekem irreálisan sokat mutat, rengeteg gyaloglással.

A rákospalotai megoldás tűnik a legjobbnak de azzal is utaznék majdnem egy órát az átszállásokkal együtt.

Csak tényleg fura, hogy közel ugyanannyi idő alatt legyaloglom a távot.

2018. szept. 11. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!