Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miből áll egy PÁV vizsga?

Miből áll egy PÁV vizsga?

Figyelt kérdés
Milyen feladatok vannak,milyen hosszú,illetve milyen nehéz?

2018. szept. 13. 13:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az ott töltött idő nagyrésze várakozás. Kapsz sorszámot, ami semmire se jó, úgy se az alapján megy a dolog. Aztán gépen monotonitás, 700-800kép, mivel tizedek alatt választok, nem sok idő. A színes gombos pedálos reflex cucc, ami sokkal nehezebb, de mégis hibamentes lett. Aztán egy pszicho teszt, mennyire vagy zárkózott, jellemed... Mindezek előtt pedig egy tesztlap, amin a vezetési múltadra adsz választ, kb 5 perc.

Hivatalosan aztán lenne egy pszichomókus akivel beszélgetni kell, de nekem az abból állt,h gratulálok sokkal gyorsabb vagy, és nagyon pontos, küldjük a páv2őt, viszlát. Kb 3.5 ből 2.5-3 óra várakozás. Hiába aludtam max 2 órát vizsga előtt, vizsga közbe annyira koncentráltam, h elfelejtettem álmosnak lenni. Aznap este jött ki a fáradtság. Az egész jogosítványos dologhoz ez a vizsga a legeslegkönnyebb

2018. szept. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mostanában már kiküldik a lapot? Én 2016-ban csináltam és akkor a nő egyből a kezembe adta.

Annyit mindenképpen javaslok, hogyha volt valami kihágásod a múltban (gyorshajtás, ittas vezetés) akkor azt mindenképpen tagadd le! Én így tettem, az egyik ismerősöm viszont nem. Ezért neki csak 1 évre adták meg a PÁV2-est. Ezért neki pár éven keresztül minden évben újra kellett ezt csinálnia! Végül megkapta a korlátlant. Szóval csak a szívatás ment miatta.

2018. okt. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!