Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Forgalmi vizsga csalás?

Forgalmi vizsga csalás?

Figyelt kérdés
Hülye kérdés de Győr környékén nem ismer valaki olyan oktatót/vizsgabiztost akivel meg lehet beszélni hogy legyen elnézőbb a vizsga során? Hallottam olyat hogy nagy hó volt ezért nem kellett vizsgázniuk a tanulóknak, vagy most nyáron mesélték hogy túl meleg volt ezért 10 perc után odaadták a jogsit a vizsgázónak. 5. vizsgámra készülök és nagyon irritál hogy nekem nincs ilyen, vagy csak minimális segítségem se. Nyilván első 1-2 alkalommal én hibáztam, megérdemelten buktam meg, utána viszont meghúztak olyanért is amit a legtöbben el szoktak nézni (ezt az oktatóm mondta). Rengeteg pénz és idő van benne, tudok vezetni, már megérdemlem a jogsit (ezt is az oktatóm mondta) és nem akarok mégegyszer megbukni főleg úgy hogy minden 2. embernek a kezébe dobják a jogsit...

2018. szept. 6. 11:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor én is azt tapasztalom az utakon, mintha tényleg csak úgy dobálnák a jogsikat :S Amúgy az oktatód az aki tisztába lehet azzal,hogy melyik vizsgabiztos olyan mint amilyet te keresel. De,hogy 2szer is állítólag indokolatlanul buktál :O
2018. szept. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 acelsziv ***** válasza:
41%
Négyszer nem bírtál àtvergődni? Talán nem kéne erőltetni.
2018. szept. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%

ezt a kérdést olvassák hatósági emberek is..namost gondolod, hogy ezzel a kiírással sikerül előnyt szerezned?..a neved,címed már úgyis tudják.

talán nem véletlenül buktál négyszer.

2018. szept. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
5. vizsgán KÉT vizsgabiztos ül mögötted. Mindkettőt meg kellene kenni vastagon vajjal, hogy könnyen csússzon az a jogsi.
2018. szept. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%

Ha négyszer megbuktál, akkor lehet nem a volán mögött a helyed...

Én 17 éve vizsgáztam és azóta csak könnyebb lett. Pl. a rutinvizsgát is hiba volt eltörölni.

2018. szept. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
En is gondoltam ra hogy nem kene eroltetni de tenyleg jol megy mar es annyi penz van benne hogy nem dobhatom el csak ugy. Masreszt meg a mai vilagban nehez jogsi nelkul elni...
2018. szept. 6. 13:39
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor inkább vegyél még pár gyakorlati órát és fókuszáljatok azokra az elemekre, amik miatt eddig megbuktál.
2018. szept. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Egyébként miért olvasnák ezt a kérdést hatósági emberek? És ha mégis olvassák, szólnak a környékbeli vizsgabiztosoknak hogy buktassanak meg engem? Ezt nem értem :D

Nekem pont azt mondja mindenki hogy régen könnyebb volt vizsgázni. 10-20 percesek voltak a vizsgák és nem is vették őket ilyen komolyan. Lényegtelen.

Fogok még órákat venni, de szinte csak a vizsgáztatón múlik az hogy sikerül-e a vizsga. Namindegy hát akkor próbálkozom tovább.

2018. szept. 6. 14:29
 9/14 anonim ***** válasza:

Gyöngyösön ismerek.


Laza a vizsgabiztos mint a rigalánc :D

Oktatómmal beszélgettek hátul a globális felmelegedésről, még egyszer rá is satuztam, de nem látta hogy egy gyalogos szaladt át előttem :D Átmentem.

2018. szept. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

#5#

Nem a kérdéshez tartozik, de 17 éve könnyebb volt a jogosítvány szerzés.

Persze, település függő is, de a nagy városokban manapság már sokszor van tömeg, ahol hibázni is több az esély.

A rutin vizsgát sem megszüntették, hanem össze vonták a forgalmi vizsgát a rutin vizsgával, aminek eredénye az lett, hogy plusz lehetőség a bukásra.

A szabályos, biztonságos közlekedésen túl, forgalomban kell néhány parkolást, megfordulást bemutatni, nem elég a bólyák között lavírozni, a KRESZ-t betartva, technikailag elfogadható szinten kell manőverezni, ez nem biztos, hogy könnyítés.


A vizsgabiztosok megvesztegetésének lehetőségét nem az internetes fórumokon kellene nyomozni.

Az oktató közreműködése nélkül kizárt, az ötödik vizsgán két vizsgabiztos van, ami plusz nehezítés.

A vizsgabiztosokat a vizsga napjának reggelén sorsolják a vizsgázókhoz, előtte senki nem tudja ki lesz a vizsgabiztos.

Vannak rendes vizsgabiztosok, és vannak szigorúak, sőt szemetek is lehetnek. Vannak vizsga közéontok, ahol nem jellemző a vesztegetéssel vizsgázás, máshol van rá mód, de az oktató a kulcs.

Azt látatlanul fenttartásokkal kezelem, amikor a 30-50órát vezetett tanuló azt bizonygatja, hogy ő nagyon jól vezet, de hülyék a vizsgabiztosok.

Ettől is függetlenül, Tatabánya, és Budapest közlekedésében van némi nehézségbeli különbség.

2018. szept. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!