Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A közlekedési hatóság mit ül...

A közlekedési hatóság mit ül közel két hónapja a kartonomon, miatta nem tudok menni vezetni?

Figyelt kérdés

07.30 sikeres kresz vizsgát tettem, 3 hét elteltével megelégeltem és felhívtam a sulit, és azt mondták még nem küldték ki a kartont, nyáron tovább tart stb.


Újabb hetek teltek el és semmi, holnap felhívom a közlekedési hatóságot megkérdem mi az oka, hogy nem küldték még le.



Így is kicsit túl idős vagyok már, kicsit szégyellem, hogy nem sokára 24 leszek és nincs jogosítványom. Nem volt pénzem rá főleg és nem is érdekelt sokáig.


Amikor vizsgáztam körülüttem mind 90%-ban 18 évesek voltak, harmada gyakorlatilag bukott.


Én elsőre átmentem igaz épphogy 65 ponttal.



2018. szept. 16. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:

kizárt, hogy ők ülnének rajta...


szerintem kamuzik az autósiskola

2018. szept. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én pedig pont el tudom képzelni , hogy a nyári szabadságolások miatt megcsúsznak, hiszen eleve nincs is elèg emberük.
2018. szept. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

:O

09.11-én vizsgáztam kreszből és már a városban vezetek.

2018. szept. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Telefonálgatások után a közlekedési központba kiderült, hogy autósiskola dolga elhozni a papírt onnan. És akár te is kikérheted magadnak ha szar az iskola.


Ja és most tartok ott, hogy várok az oktatóra és talán Novemebertől megyek vezetni.

2018. nov. 1. 05:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!