Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi az esély arra, hogy meg...

Mi az esély arra, hogy meg fognak büntetni?

Figyelt kérdés
Ma áthajtottam úgy egy piroslámpán, hogy még épp láttam, hogy pirosra vált. Ez után nem sokkal beszéltem egy ismerősömmel, aki azt mondta, hogy tegnap a Waze késő este azt írta, hogy van ott valami ketyere, ami ezt figyeli. Kicsit feszült vagyok most emiatt.
2018. szept. 18. 14:57
 1/5 D. Brasco ***** válasza:

Akkor nyugidj meg,attol majd megnyugszol........

Sosem értettem mit kell ezen paráztatni magad,hogy a szomszéd asszony keresztlányának az öccse vagy jelen esetben egy rossz mobilos alkalmazas azt mondja ,hogy " van ott valami".....

2018. szept. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elég régóta vezetek, nem keveset és sokszor mentem át ilyen piroson...


vagy pl. teherautó volt előttem és mentem utána majd akkor láttam, hogy piros már a lámpa amikor a lámpa alatt voltam. :)


Szóval nyugi, ilyenért nem fognak megbüntetni.

2018. szept. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Először is, köszönöm a válaszokat.


Hazafelé is arra jöttem, oda- és visszafelé is van 1-1 kamera az oszlopokon, ugyanakkor mindkét irányból tilos balra kanyarodni..így a nyugodtságom végett arra tudok gondolni, hogy ezek a kamerák a "hibás" kanyarosát figyelik (és könnyen el tudom képzelni, hogy a Waze is ezért szólt, nem a piroson áthaladást).


Illetve, meg tudom érteni, hogy meglepődtök azon, hogy aggódom, de: Engem már nem egyszer büntettek meg közterületen való alkoholfogyasztásért (minden alkalommal 1 sörről, és csendes, nyugodt beszélgetésről szólt az "ivászat"), valamint akadnak még olyan hihetetlen sztorijaim, hogy 10 fogorvosból 9 nem hiszi el, hogy ilyesmiért büntetnek :) Pedig engem de!


Most elvileg razzia van az utakon, mérik a károsanyag kibocsátást..Isteni szerencse lesz, ha megúszom :D


Egyébként, ha esetleg..csak feltételezve, hogy kapok egy piroslámpás büntetést..akkor mekkora összegre számíthatok? :/

2018. szept. 18. 18:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem fogsz kapni.... amennyi piros lámpán én már átmentem, milliókat kellene befizetnem :D


amúgy 50e ft lenne a büntetés.


de mint feljebb írtam vannak szituációk amikor akaratlanul is átmész a piroson...


ha mégis kapnál csekket akkor:

[link]

2018. szept. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szintén köszi. A cikket ugyan nem tudom elolvasni, csak ha regisztrálok, amit peig nem akarok, de meggyőztetek, túltettem magam a kihágáson :)
2018. szept. 19. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!