Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Benzinkútról mérhet a rendőr?

Benzinkútról mérhet a rendőr?

Figyelt kérdés
Autó pálya melletti benzinkútról van szó, bent állt a rendőrautó kb. 50-100 méterre, forgalommal szemben. Sofőr bent ült, anyósülés pedig üres volt. Elképzelhető hogy mért?

2018. szept. 28. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Mérhet.
2018. szept. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kéremszépen! Autópályán legtöbbször pihenőhelyről szoktak mérni, kb. ott ahol a segélykérő telefonhoz ki lehet menni egy kis hídon. Mivel a töltőállomások is a pihenőhelyeken vannak, ezért igen, mérhet onnan a rendőr!

Azonban a mérés hitelességéhez és pontosságához szükséges, hogy ne legyen túl messze az út vonalvezetésétől. Tehát aki 50 vagy akár 100 méterre volt az úttól, az valószínűleg nem mért. Néha csak pszichológiai hadviselést folytatnak.

2018. szept. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Alex Fly ***** válasza:
Miért ne mérhetne?
2018. szept. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Rendőr még a segge lyukából is mérhet ha akar.
2018. szept. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Inkább nézzen nagyítóval a napba, mintsem a kamerába amikor le akar lőni!
2018. szept. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Alex Fly ***** válasza:
54%
@5: nyugi, nem fog lőni. Csak segít azoknak, akik hozzá akarnak járulni a költségvetéshez pár tízezer forinttal.
2018. szept. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 bp1985 ***** válasza:
0%
Nem tudom miért lényeges, H mért e. Nyilván nyomtad neki, most meg remegsz a csekk miatt...
2018. okt. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
140-el jöttem, csak az M7-esen kint vannak a 60-as meg 80-as táblák az "építkezések" miatt, és bármily meglepő, ahogy sok más ember, én sem szoktam indokolatlan táblázásoknál visszalassítani.
2018. okt. 5. 18:20
 9/9 bp1985 ***** válasza:
0%
Te aztán marhára meg tudod állapítani, hogy egy tábla indokolatlan e... Ha arra volt eszed, hogy 60-as táblánál 140-el menj, vállald vagányságod következményét.
2018. okt. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!