Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogy tud 2 teherhajó összeütkö...

Hogy tud 2 teherhajó összeütközni a tengeren?

Figyelt kérdés
A Földközi-tengeren. Aminek területe 2 500 000 km². Mégis hogyan? Elment szarni a kapitány? 28 km-re voltak a legközelebbi szigettől...

2018. okt. 9. 08:54
 1/5 D. Brasco ***** válasza:
60%
Úgy hogy a temgeren is megy ám a faxméregetés,hogy én vagyok a nagyobb jarművel majd a masik arrébb megy..........amo azert ezeknel a több ezer tonnás dögöknél auert nem megy egyik pillanatrol a masikra
2018. okt. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

A teljes terület nem sokat számít, ezen az alapon azt is megkérdezhetnéd, hogy ütközhet össze két autó, mikor Magyarország területe 93000km2.


A hajózási útvonalak számítanak.


Természetesen emberi oka volt, egyébként nekem is rejtély, hogy sikerült összehozni ezt a malőrt.

2018. okt. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Nem csak úgy mennek a vízben, hanem ott is útvonalak vannak, azon mennek. Nem figyeltek, későn vették észre, és ekkora hajókkal nem lehet csak úgy pár másodperc alatt manőverezni. Nyilván emberi mulasztás.
2018. okt. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

-figyelem! itt az marikai haditengerészet 17/1-es romboló kapitánya beszél! Azonosítja magát, egyben felszólítom azonnal térjen ki az útvonalunkból, mert nem változtatjuk meg sem a kijelölt haladási irányunkat sem a sebességünket...ha nem teszi összeütközünk, és elsüllyesztjük, bárki is az..


-én a világítótorony vagyok, nem tudok kitérni..

2018. okt. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
40%

"Úgy hogy a temgeren is megy ám a faxméregetés,hogy én vagyok a nagyobb jarművel majd a masik arrébb megy"


Itt van az igazság. Oké hogy vannak fix útvonalak, de azért a tenger nem olyan mint a közút, hogy nincs hely kerülni...

2018. okt. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!