Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ti merre mennétek? Érd -...

Ti merre mennétek? Érd - Budakalász

Figyelt kérdés

Sziasztok, budapestiek Ti merre mennétek Budakalászra Érdről (vagyis Érd felől)?


Végig M0? Vagy át a város keleti oldalán vagy esetleg valami kerülőúton Budakeszi felé?


Fogyasztás most teljesen mindegy, céges autó, a lényeg, hogy ne 2 óra legyen az út. :)


2018. nov. 14. 15:12
 1/6 A kérdező kommentje:

Azt nem írtam, hogy személyautóval de gondolom az utolsó mondatból kiderült.

Km sem számít. Inkább az, hogy vezessek többet de egyfolytában mint sem kevesebbet de állandó dugóban álljak...


(mostanában nem jártam 0-áson, nyáron vagy katasztrófa volt vagy tűrhető)

2018. nov. 14. 15:14
 2/6 anonim ***** válasza:
Az M0 most is katasztrófa délen. Úgyhogy nagy választék nincsen, leginkább a rakpart játszik.
2018. nov. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Na végre valaki írt :)


Na ettől féltem én is, hogy az M0 halál...

nyáron volt olyan, hogy az M5 lehajtótól 5-6km-re már csak 2km/h-val lehetett "haladni"


Délelőtt 9-10 környékén kellene menni de totál nem tudom merre menjek :(


Kár, hogy balról nagy a kerülő és el kell menni egészen Esztergomig :D

2018. nov. 14. 18:07
 4/6 anonim ***** válasza:

10kor menj es at budapesten.

Budaorsrol hatul menve reggel 10 utan mindig 46 perc. Erd budaors tavot te tudod mert nemntudom melyik reszen laksz.

De 10 korul parkvarosbol (az van fenn igaz ? ) autopalya, szell kalman ter, bem ter asszem, majd a hev mellett szentlelek ter es ugy kifele. 10 ora utan 40 perc.

4 koruk hazafele meg korbe ii. Kerulet szepjuhaszne budakeszi, mert a rakpartos dugo halal.

2018. nov. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
M7>M1/M7 közös bevezető>Budaörsi út a MOM Park mellett>Mrgit krt.>SLachta Margit rakpart>Mozaik utca, majd 11-es út.
2018. nov. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, azt hiszem most már lassan kialakul bennem egy kép :)


És talán jobb lesz elkerülni az M0-ást.


Nem Érdi vagyok csak viszonyításnak írtam, hogy onnan jövök.

2018. nov. 14. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!