Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Decemberben jár le a jogsi,...

György Szabó kérdése:

Decemberben jár le a jogsi, de csak januárban hosszabítok és a szültésnapom júliusban van. Meddig kapom meg, az orvosi igazolás napjáig, vagy a következő születésnapig, esetleg az előző születésnapig?

Figyelt kérdés

2018. nov. 15. 07:11
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
A jogsi nem jár le, csak az orvosi alkalmassági, addig kapod meg ameddig az alkalmassági lesz érvényes. Az pedig életkorfüggő
2018. nov. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
a rendszer a jogosítvány érvényességi határidején belüli utolsó születési dátumhoz igazítja a jogosítvány érvényességét.
2018. nov. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Decemberben születtem kb. 3 hete hosszabítottam, de 2022. Dec-ig kaptam csak meg(C-s jogsi)!
2018. nov. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Így van, ahogy a kettes írja.


És ha pár héttel a születésnapja előtt csináltatja valaki, akkor majdnem egy évet el is bukott. Erre érdemes figyelni, és inkább megvárni azt a pár napot jogosítvány nélkül, mint egy évet bukni rajta.


Természetesen csak az, aki abban a néhány napban tudja nélkülözni a jogsit.

2018. nov. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!