Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Jogosítvány leadása?

Jogosítvány leadása?

Figyelt kérdés
Jogosítványomat hol tudom leadni és mik szükségek hozzá?.. Már kezdem unni, hogy a kötelező 30 órakor simán ment a vezetés, amikor meg magam közlekedek sokszor elakadok, hogy mit csináljak, illetve mindig elfelejtem v a lámpát felkapcsolni vagy mást..
2018. dec. 13. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem kell leadni,hanem nem kell vezetni!!!

Viszont amúgy meg kell vezetned ,mert nem a gondolattól lesz meg a kellő rutin. Noh meg nem is a 30 órától miután megkapod a jogsit. Amúgy meg sok emberrel előfordul,hogy elfelejti felkapcsolni a lámpát pl este a városba ..mert nem is tudom,hát van közvilágítás :D Van mikor elfelejtenek indexelni (vagy nem érdekli őket) meg stb stb stb stb

Csak menjél és menjél, stressz helyett élvezd és jobban fog menni

2018. dec. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell "leadni", nem is lehet. Beteszed otthon az asztalfiókba és nem vezetsz többet. Egy idő után lejár az orvosi alkalmassági, onnantól nem is vezethetsz, amíg meg nem újítod.
2018. dec. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem kell leadni, csak nem kell vezetni. A jogosítvány lejár magától.

Egyébként nekem anno majdnem 2 év kellett mire magabiztosan tudtam vezetni. 1 évig pl nem is vezettem egyedül sehova szinte csak a munkahelyemre, a jól bejáratott útvonalon.

2018. dec. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!