Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » BMW E92 320D előjöhető hibák?...

BMW E92 320D előjöhető hibák? Mit kell jól megnézni vásárláskor rajta?

Figyelt kérdés

2018. dec. 19. 18:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
21%
Ha van rajta no fear matrica, már veheted is. Csak nímetbű legyen, orvos tulajtól.
2018. dec. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Miért, mit kéne vennem? Valami japán/koreai rizsrakétát? Köszi, kihagyom. Akkor valami Opel, sose kop el-t? Esetleg Suzukit, a ti autótokat? Vagy talán Volkswagent/audit?


Golfom volt az első autóm, szerettem, de amikor átültem egy E46-ba, valami megváltozott. Össze sem lehet hasonlítani a bajorokat, a fapados európai márkákkal, ázsiai meg eleve nem kell. Mutass nekem egy autót ebben az árkategóriában, ami ugyan-ilyen dögös, és még hátsó kerekes is. Első kerekes autó sem kéne soha többé, csak hátsó, így kb az autómárkák 90%-a kiesik. Dízel, 5 literes fogyasztással, gyárilag 8 mp-es gyorsulással, és első dolgom lesz remappoltatni, amivel 210 lóra és 310 Nm-re ugrik, meg 6 mp-es gyorsulásra, és még a fogyasztás is csökken. Arról nem beszélve, hogy eddig egy BMW-nek sem volt kopó alkatrészeken kivül semmi baja. Autópályán minden nap látok 3-4 alsókategóriás autót lerobbanva, BMW-t eddig egyszer láttam. Összefoglalva: baromi jól néz ki, kényelmes, minőségi anyaghasználat, alacsony fogyasztás, megbízhatóság, és odaveri, de minimum felveszi a versenyt a legtöbb átlag autóval. Javaslom, egyszer próbálj ki egy erősebb BMW-t (325i, 330i, 330D), hogy milyen élmény vezetni, és akkor sajnálj. BMW-snek lenni életérzés.


[link]

2018. dec. 19. 22:18
 3/19 A kérdező kommentje:
2018. dec. 19. 22:43
 4/19 anonim ***** válasza:

Nekem e39 525d van.

Csak annyit tudok ajánlani,hogy 6 hengerest vegyél, ne 4 eset.

2018. dec. 20. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Szóval e90.

N47 motorkódot kerüld, illetve ha mégis akkor egy vezérműlánc csere sok problémát ki tud küszöbölni. Ennyit a motorról.

Nálunk 2 e9x is volt egy időben kB ugyan azok a hibák és kB ugyan annyi km után.

220e km alatt olajcsere stb. Semmi extra.

Utána turbó, ülésfoglaltsàg jelző, idrive gomb, egr, önindító. Szóval nagyjából ezek. Az egyiknél volt még egy PDF tisztítás. 330e km volt benne mikor eladtam. Ha használod akkor azért pénzbe kerül. Sztem ennyi km után kB minden autóban vannak csereérett alkatrészek, szóval normál szervízigény.

Amúgy 20d jó választás, elég pont az erő benne, fenntartható egy normális ràfordìtàssal. 6 henger már egészen más kategória.

2018. dec. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszi 17-es! Nyilván minden használt autóra kell költeni, szóval ez bele van kalkulálva. Gyári alkatrészek szintén. Eddig is, az előző BMW-imen is csak jó minőségű kopóalkatrészeket használtam: Castrol olajat, Brembo fékeket, Denso irriídium gyertyákat, K&N szövet légszűrőt stb, szóval a minőségi alkatrészigényüket is ismerem. Csak olyan hibája ne legyen, ami ha előjön az végzetes, ezért is kérdeztem. Mi a gond az N47-es motorral?
2018. dec. 21. 10:43
 7/19 A kérdező kommentje:
21-es! Nem vagánykodásra kell, hanem munkába és suliba járáshoz. Naponta 50 és 200 km között ingázod, autópályán, és ekkora távolságokra, a jelenlegi 2.2 literes benzinesem nem alkalmas, mert túl sok a fogyasztása. Autópályán, papásan gurulva, kb megáll 9 literben. A dízelesnek meg kb 4-5 liter. Soha nem akartam egy tartormotoros dízelt, de jelenleg ez az ésszerű választás.
2018. dec. 22. 09:49
 8/19 anonim ***** válasza:
24%
Ha nem akarsz sok penzt a szervizekben hagyni, messzire keruld el a bmw markat !!! Maga a marka az egyik leghitvanyabb fostalicska ami letezik !!! A lada sokkal jobb auto !
2018. dec. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Utolsó! :D :D Volt eddig két BMW-m. Kopóalkatrészek cseréjén kivül sosem volt semmi komoly bajuk. Soha nem döglöttek meg menet közben, és mindig pöccre indultak, szóval nem tudom honnan vetted az infókat, de biztos nem saját kézből. Ha neked lett volna egy is, valszeg nem beszélsz ennyire félre.
2018. dec. 23. 00:43
 10/19 A kérdező kommentje:

A ti autójitok is tudnak ilyeneket? És azokról ís igy beszélnek?


https://www.youtube.com/watch?v=CAU1ziEGoZs

2018. dec. 23. 02:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!