Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit lehet kapni azért, ha...

Mit lehet kapni azért, ha lejárt német export rendszámmal közlekedek?

Figyelt kérdés

Van-e valami más,legális módja ha használni szeretném az autót? P rendszámot nem tudok igényelni,bérelni pedig szintén illegális tudtommal.

Lehet,hogy csak a biztosítás hiánya miatt büntetnének meg? Az ahogy olvastam kb 50 ezer forintig terjedne..



2019. jan. 3. 20:49
1 2
 1/11 D. Brasco ***** válasza:
Mondjuk mi lenne ha honositanad??Gondolom ez eszedbe sem jutott......
2019. jan. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk mi lenne ha nem? Nem szeretnem honositani alkatresznek vettem.
2019. jan. 3. 22:04
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez szabálysértés, a büntetési tételnek utána lehet járni. De a rendszámot leveszik. Nem az a baj a P bérléssel, hogy illegális, mert nem az. Csak pár dolognak kell hozzá megfelelni, ami úgysem lesz meg. A bérbe adott, meg eladott P rendszámok baja az, hogy a biztosítás nincs befizetve rájuk.
2019. jan. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
És ha alkatrésznek vetted miért használod?
2019. jan. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mert most nincs mas megoldas.
2019. jan. 4. 13:39
 6/11 Alex Fly ***** válasza:

Akkor vagy honosítod és közlekedsz veleb vagy marad alkatrész, amivel nem közlekedhetsz.

A kettő együtt nem megy.

2019. jan. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Gratulálok gyerekek egy értelmes választ nem simerült írni

kérdés az volt mi a buntetes ha lejart export rendszammal hasznalja az autot NEM PEDIG az hogy miert akarja ezt tenni stb sok okos te jo eg a kerdsre meg egyik se kepes valaszolni

2019. nov. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Alex Fly ***** válasza:

@7: ha ez hiányzik...

[link]

2019. nov. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
vagyis ha lejart a piros rendszam es tovabb hasznalom mit kapok erte mit vesznek el stb
2019. dec. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Sziasztok. Nekem is ugyanaz lenne a kérdésem, mint a kérdezőnek. Viszont én azért szeretném export rendszámmal vezetni a kocsit, mert a honosításhoz nagyon sokára kaptam időpontot, addig viszont használni szeretném azt. Válaszaitokat előre is köszönöm!
2020. júl. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!