Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Spotterek! A repülőtérre...

Spotterek! A repülőtérre érkező járatokat a reptér weboldalán kívül máshol is meg lehet nézni?

Figyelt kérdés
Ha jönne egy-egy érdekesebb régi gép, kimennék megnézni, de a reptér oldalán csak körülményesen lehet megnézni a típusokat, ráadásul csak 1-2 napra előre.
2019. jan. 13. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Flightradar
2019. jan. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gondoltam beleírom, hogy arra néha ránézek, de aztán meggondoltam magam... Amúgy tudtommal nem mondja meg, ha pl. holnap jön egy Tristar Ferihegyre, és nincs is rajta minden gép.
2019. jan. 13. 21:10
 3/3 anonim ***** válasza:
A repülési terveket a légügyi hatóság vagy a Hungarocontroll hagyja jóvá? A jóváhagyó szerv tud mindenről időben, de onnan szerintem információt nem fogsz tudni kinyerni. A mai digitális világban egy-egy extra teher vagy charter járatot le lehet szervezni két nap alatt is, lehet ennél korábban nem is nagyon jutnál pontos infóhoz :/
2019. jan. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!