Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Lehet a benzinkutaknál fél...

Lehet a benzinkutaknál fél liter benzint vásárolni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A benzin kémia kísérlethez kellene, direkt benzinkútról, mert a gyógyszertári sebbenzin nem lenne alkalmas hozzá. Szerintetek lehet? Vagy ha nem, akkor az lehetséges, hogy 1 benzinkútról többféle benzinből is fél-fél litert?

2019. febr. 2. 11:23
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Nem.
2019. febr. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag lehet. Volt már, hogy lerobbantam az úton, mert kifogyott az üzemanyag. Elmentem a kútra, vettem egy fél literes üdítőt, teletöltöttem a palackot, aztán vittem a kocsihoz.
2019. febr. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

régebben ki volt írva, hogy két liternél kevesebbet nem szolgálnak ki, de ez változhatott. Ma már mindent lehet.

Ha többféle benzint akarsz, akkor előbb ki kell fizetni az egyiket, aztán töltheted a másik fajtát.

2019. febr. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Akkor ezek szerint egy próbát megérne odamenni egy palackkal? Aztán vagy elküldenek a fenébe, vagy nem. B terv esetleg: 2 litert kannába tölteni, és kb fél litert otthon kivenni, maradékot meg a kocsiba önteni?
2019. febr. 2. 20:58
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs a faternek vagy a szomszédnak valami benzines gépe? Fűnyíró, rotációs kapa, láncfűrész, stb. (Kocsikból már nem egyszerű kiszedni.) Mert ha van, akkor biztos van kannában benzin, és nem is kellene elmenni külön a kútra. (Gondolom, nem túl közel van, ha erről kérdést írtál ki, ahelyett, hogy elmentél volna megkérdezni.)
2019. febr. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaja vegyel kėt lityit (annyit biztosan adnak) ami nem kell jó lesz fűnyíróba, lancfűrėszbe vagy a kocsiba.
2019. febr. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2019. febr. 13. 08:42
 8/8 anonim ***** válasza:

2 liter volt a kiadható, de a Babettába még száraz tankkal sem fért bele annyi, így többször is tankoltam kis mennyiséget.


Amúgy meg lehet kapni kisméretű benzineskannát, azt hiszem 2 literes a legkisebb?

2021. júl. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!