Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ma lesz a forgalmi vizsgám és...

Ma lesz a forgalmi vizsgám és nagyon be vagyok szarva, hogy nem sikerül. Van valakinek valami tippje/tanácsa?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy izgulós gyerek, de eddig egy percet sem aludtam az éjszaka. Egyébként az oktatóm szerint nem megy rosszul a vezetés, csak néha kapkodok. Olyanokat csinálok, hogy 1, 2 km/h-val túllépem a sebességhatárt, kanyarodáskor későn teszem vissza a váltót kettesbe és hasonlók. Valakinek valami tipp, hogy ne izguljnak ennyire?

2019. márc. 5. 01:35
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

A fejedben rakj rendet, a feladatra koncentrálj, ne foglalkozz az eredménnyel.

A legrosszabb eset az, hogy megbuksz, de az us kb annyit jelent, hogy "gyakorolj még", nem osztály ismétlésre köteleznek.

El kell hinni, ha az oktató azt mondja, hogy elég az eddug megtanult a vizsgához.

Senki nem az oktató mellett tanul meg vezetni, ott csak egy alap képzés zajlik, amu ahhoz elég, hogy utána egyedül legyen képes tovább gyakorolni a vezetést.

A vizsgabiztos feladata letesztelni, valóban képes lesz egyedül közlekedni a tanuló,.

Semmi extrát nem kérnek, az utasitásokat követve szabályosan közlekedés, és néhány rutin feladat (megállás, megfordulás, parkolás) - ennyi a vizsga.

Azzal csak a saját helyzetedet nehezíted, ha a feladat helyett a következményen agyalsz, más ezen nem tud változtatni.

Aludni meg kellene, a forgalmi vizsgán jól jön a kipihent állapot.

Az izgulás természetes, azért senkit nem buktatnak meg mert izgul, ha az nem megy a cselekvés rovására.

Normál esetben az izgalom el is tűnik a tudat alattiba a vizsgán, a feladatra koncentrál a vizsgázó.

2019. márc. 5. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Izgulásért valóban senkit nem buktatnak meg. Én anno úgy kezdtem a vizsgámat, hogy rögtön elinduláskor lefulladtam, annyira remegett a lábam a stressztől. Mondta a vizsgabiztos, hogy nyugi, ne izguljak, fújjam ki magam és menjek tovább.

De pl a késői váltásért már megbuktattak, szóval a technikai dolgokra azért figyelj oda, mert azok alól már nem fog felmenteni az izgulás.

Szóval inkább próbálj meg aludni, hogy a vizsga alatt megfelelően tudj koncentrálni.

2019. márc. 5. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 _Jessy_ ***** válasza:
72%
Ne legyél beszarva :D
2019. márc. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Hogy sikerült?
2019. márc. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki esetleg szurkolt, sikerült :D
2019. márc. 5. 17:02
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok!:D Melyik városban sikerült?
2019. márc. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 Szekszárdon
2019. márc. 5. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!