Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Üres,4 literes motorolajos...

Üres,4 literes motorolajos kannába tankolhatok a benzinkúton benzint?

Figyelt kérdés
A fűnyíróba kell.
2019. márc. 15. 14:09
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Mi akadálya lenne?
2019. márc. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Régebben nem engedték valószínűleg a tűzveszély miatt.
2019. márc. 15. 14:32
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
Lukoilnál láttam kiírva, hogy a legkisebb tankolható mennyiség 5 liter. Nem tudom, más társaságnál ez hogy működik.
2019. márc. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
Én már tankoltam pepsi-s flakonba is.
2019. márc. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%

Gyengébben gondolkodók és kedves lepontozók kedvéért kiírom még egyszer: Lukoilnál ki van írva, hogy minimálisan kiadható mennyiség 5 liter.

Mivel a kérdező 4 liter menyiséget szeretne tankolni, ezért úgy gondolom, hogy ez okozhat néminemű problémát. Nem?

2019. márc. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%

Nem.

Mindenhova ki van írva, mégsem okoz problémát sehol sem.

Egyébként a mennyiség nem 4liter, hnem 2.

Nem fogják seholvisszaszívni a betankolt akár 1 liter üzemanyagot, sem kifizettetni a minimum kiadható mrnnyiséget, ez csak elvi szabály mindenhol.

Sok robogós tankol csak 1-2 litereket, meg favágó is, vagy fűnyírós, mégsincs belőle probléma.

2019. márc. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
30%

Kedves NagyonMenő! Te már "mindenhol" tankoltál? Mert úgy írod, hogy sehol nem okoz problémát. Szerintem meg igen. Én konkrétan a Lukoilnál (azon belül kettő, azaz 2 kúton) láttam ezt kiírva, így nekem a "mindenhol"-ról értelemszerűen nincs fogalmam.

Viszont ha valami ki van írva, akkor szerintem attól eltérni igenis okozHAT problémát...

A 2 litert pedig honnan szedted?

2019. márc. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Itt elsősorban a műanyag kannáról van szó!Ebben kértem segítségeteket.
2019. márc. 16. 17:42
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves bumbúrnyák, onnan szedem, h nem 4liter a legkisebb tankolható mennyiség a benzinkutakon, hanem 2. Mindenhol.

A likoilon is. Nézd csak meg. Ha 4 liter lenne, a robogósok nem lenne hol tankoljanak, csak akkor, mikor már szinte kopp üres a tank.

És ismétlem sehol nem fogják visszaszívni a másfél literes tankolt mennyiséged, mert nem tudtál minimum 2litert tankolni, sem a földre kilocsoltatni veled.

Elég sok helyen tankoltam életemben és elég sokszor kismotorba, vagy kis kannába, sokszor a minimum mennyiség alatt, mégsem nyeletegtek miatta soha sehol. Nem, még lukoilon sem.

2019. márc. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!