Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Győrben vagy közelében van...

BalázsEU kérdése:

Győrben vagy közelében van olyan hely ahol terepjárót ki lehet próbálni és nem erdős rész? Esetleg valamiféle kisebb dombok stb.

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Próbálok olyan helyet keresni ahova el lehet menni hobbi szinten terepjáróval szórakozni a terepen. Könyebb féle terepet keresünk, olyan helyen ahol nem zavarunk senkit és más sem minket. Erdőbe vagy erdei útra nem szívesen mennénk inkább nyílt terep ami vonzó számunkra. Győrtől 15 kilométeres körzetben gondolkozunk, távolabb nem vonz a dolog, csak ha kiemelkedően jó helyet tudna valaki. Ha bárkinek bármilyen ötlete van szívesen meghallgatom és nagyon hálás vagyok érte!



2019. márc. 16. 02:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Écs közelében van a Rába-ring. Nem tudom pontosan hogyan néz ki, de szerintem érdemes utánaérdeklődni. Ha más nem, a falu polgármesteri hivatal biztos tudja kinek a kezelésében van, hogyan néz ki stb.
2019. márc. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!