Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Fuvarlevél kitöltésében...

Fuvarlevél kitöltésében ezekért mennyire büntethetnek?

Figyelt kérdés

3,5 tonnás kisteherautóval szállítok, és igazából sosem tanultam a szabályos kitöltést, kaptam egy mintát, az alapján mindent kitöltök amit kell, ezzel nincs is probléma.


Viszont előre beszoktam írni a címeket is ahová menni fogok.Minden nap végén megkapjuk a másnapi túrát, és ez nagyon ritkán változik, szóval nem kell átírni/kihúzgálni, amit beírok oda megyek.

Ergo reggel a "Honnan-Hová (megállás helye)" rovat végig ki van töltve, és értelemszerűen érkezéskor írom oda az időt,kilométeróra állást.

Ugyan ezzel kapcsolatban a cégnevet írom be, tehát az utca,kerület nincs beírva, viszont van szállítólevél amin rajta van a cégnév és a kiszállítási cím, magyarul:

Beírom,hogy XY KFT és ha megállítana a rendőr,hogy mi a címe XY KFT-nek akkor áttudom neki adni a szállítólevelet amin szerepel kerülettel mindennel együtt.

(sejtem,hogy a kiszállítási címet kéne odaírni, de egyszerűen nem fér oda sok város neve az utca és házszámmal együtt)

Ezen kívül rengeteg cím van aminek van egy kiszállítási címe, de a mögötte lévő kis utcából kell lepakolni az árut, vagy van hogy több száz méterre állok meg a kiszállítási címtől.

Úgyhogy igazából ha azt írnám be ami a szállítón van az nem lenne valós.


Sosem állítottak még meg, de úgy gondolom,hogy ez nem egészen szabályos.

Viszont eddig mindenki azt mondta,hogy jó az úgy, ne foglalkozzak vele.Csak hát ugye engem fognak megbüntetni ha megakarnak, és ezért érdekelne, hogy ez így elfogadható e vagy vastagon fog fogni a ceruza ha egyszer megállítanak?


2019. ápr. 4. 20:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Írd be csak az utca nevét,ha másik város akkor az irányítószám is jól jön.Általában azt nézik van-e vezetve,nem fogja tételesen végignézni.
2019. ápr. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!