Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Egysebességes kerékpárral milyen?

Egysebességes kerékpárral milyen?

Figyelt kérdés

Ezer éve sokat jártam biciklizni, de leginkább erdőbe váltós biciklivel. Most így 5-6 év után vennék egy biciklit, s a munkahelyemre, haza és programokra mennék biciklivel a városban. A városban egy horror drága trekk mountain bike-kal fölösleges közlekedni, így gondoltam veszek egy olcsóbb egyszerű városi biciklit. Sokat olvastam fixikről, egysebességes bicókról. A fixik nem győztek meg, viszont érdekel, hogy mennyire nehéz menni egy egysebességes kerékpárral?

A budai oldalon lakok, ahol már vannak lejtők és emelkedők pár helyen. Szerintetek bevállalható sebességváltó nélkül itt? (a kondim már nem olyan, mint régen)



2019. ápr. 5. 14:16
1 2
 11/11 Alex Fly ***** válasza:
@10: A lejtőn a kontra annyira hasznos, hogy arról nevezték el a Mount Tam legendás pályájának egyik szakaszát is -konkrétan a Repack pontról van sz, ami arról kapta a nevét, hogy az MTB őskorában a riderek itt álltak meg újrazsírozni az addigra elfüstölt kontrafékeiket, mielőtt folytatták volna a futamot...
2019. ápr. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!