Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Vezetés oktató váltásnak mi a...

Vezetés oktató váltásnak mi a menete?

Figyelt kérdés

sziasztok!


oktató váltáson gondolkodok, másik iskolába is mennék, nem iskolán belül cserélném le az oktatót.

hogy zajlik ez? iskola vezetővel kell megbeszélni ahol most vagyok?

sajnos kezd elegem lenni belőle, mikor valamit sikerül elrontanom vagy elfelejtenem elkezd kiabálni, ilyenkor feszélyezve érzem magam és egyre több hibát követek el.

volt olyan is hogy valamit először csináltam pl beparkolás jobbra hátramenetben. elmagyarázta hogy kell, nyilván mivel nekem új volt az egész meg másodjára még nem úgy ment még, ekkor visszakérdeztem hogy ez hogy is volt akkor jön a válasz hogy ő már egyszer elmondta nem fogja még egyszer. de azért ha bármi kérdésem van mondjam nyugodtan, ha kérdezek erre meg ez a válasz.

válaszokat előre is köszi!



2019. ápr. 17. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs, de szerinted mégis hogyan zajlana, ha nem úgy, hogy szólsz a mostani iskoládnak!? :) Egyébként az általad aláírt szerződésben benne vannak az egyoldalú szerződésbontás feltételei, ott meg tudod nézni, hogy mire kell számítanod, Jó eséllyel fizetned kell valamennyit.
2019. ápr. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%

1: kiírod a kérdést gyakorira

2: leoltanak, hogy magadtól is eszedbe juthatott volna az, hogy a száddal szólsz az illetékeseknek

3: pironkodva követed a tanácsukat és legközelebb gondolkozol, mielőtt kiírsz valamit

2019. ápr. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Bemész az autósiskolába és vagy az iskolavezetővel vagy az ügyintézővel beszélsz. Elmondod, hogy problémád van vagy mondhatsz akármit amit gondolsz. Lényeg: bejelented, hogy ott hagyod az iskolát. Van egy szerződés amit aláírtál. Azon rajta van mi a teendőd. Sok helyen, sőt szerintem mindenhol számolnak fel adminisztrációs díjat, hogy az mennyi teljesen helyfüggő. Az előre befizetett óráid árát vagy annak valamennyi részét (mert lehet abból vonnak le) visszakapod. Amit meg már teljesítettél az megmarad. Tehát ha 20 órát vezettél, akkor már nem kell újra azt máshol levezetned. Kiállítanak valami igazolást erről, vagy a vezetési kartonod adják oda (bár azt inkább a közlekedés felügyeletnek, de ebbe nem akarok belemenni, mert fogalmam sincs hogy működik). Akárhogy is ami megvan az már megvan.

Elmész keresel másik iskolát, oktatót. A továbbiakat majd ott elmondják. Van olyan iskola ahol átjelentkezőknek drágább a gyakorlati óra, erről érdemes előzetesen tájékozódni, honlapon fent van.

2019. ápr. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!