Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nagyon elrontottam? Koccanásos...

Nagyon elrontottam? Koccanásos baleset

Figyelt kérdés
Volt egy koccanásos balesetem, parkolóból tolató autó nekem jött, jobb oldalon az első lökhárító sérült. Első látásra ( nem néztem meg alaposan) nem történt nagy kár, ezért minden féle intézkedés nélkül eljöttem. Otthon derült ki, hogy a mégis nagyobb a baj, mert a amint kinyitotta a férjem a motorház tetejét sok minden volt ami kíntről nem látható. Másnap beszéltem a hölgyel, hogy nagyobb a baj és töltsük ki a kárbejelentőt. Megbeszéltük, hogy találkozunk és elrendezzük. Találkozás nem úgy sikerült ahogy szerettem volna. Nem vádaskodtunk, kértünk. Ők támadtak. Valótlant állítottak, végén azt is mondták, hogy Én mentem bele és nem is oldalt, hanem a kocsi erlejével ütköztünk. Mindentől elzárkodnak. Van ötletetek esetleg mit csinálhatnék?
2019. máj. 16. 09:05
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Már semmit, a helyszínen kellett volna...
2019. máj. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ezt elbuktátok. Amúgy nem értem, a kis kárt miért vállaltad volna magadra.
2019. máj. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16%
Ilyenkor a legelső dolog biztosítani a helyszínt, majd fotózni, videózni ezerrel. Utána igazolványcsere és a biztosítás meglétéről is meg kell győződni. Innentől kezdve pedig lehet egyezkedni, ahogy akarsz.
2019. máj. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Parkolókban mindig van kamera, azt kell kikérnie hatósági szervnek. Ha tehát nem ismerik el a felelősséget, irány a rendőrség.
2019. máj. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Ha te frontálisan belehajtottál egy parkolóból kitolató autóba, akkor minimum véleményes, hogy ki mennyire volt hibás. Egy dolgot tehetsz utólag, ha van kamera, feljelentést teszel. Kb. azonnal, mert a kameraképeket pár napig őrzik csak meg, neked pedig nem fogják megmutatni, csak a rendőrségnek, ha ők kérik. Ha nem volt kamera, akkor így jártál.
2019. máj. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Feljelentést megtettük ,lesz utólagos helyszini szemle,ami már nem ugyan az mint akkor lett volna,nekem nincs félni valóm.Akkor sem ha részben én is hibás vagyok. Minden cselekedetemnek viselni szoktam a jó és rossz oldalait is.Szép napot mindenkinek!
2019. máj. 17. 06:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!