Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Érdemes váltani 3 bukott...

Érdemes váltani 3 bukott forgalmi vizsga után oktatót?

Figyelt kérdés

Na szóval...

Nem ordibál velem hál isten, de sose mondd arról semmit, hogy pl. én jó vagyok vagy hogy mit kéne javítanom. Gyakorlatilag az első vizsga előtt azt mondta nekem, hogy szinte esélytelen hogy átmenjek.


A második vizsgánál egy picit rámentem a záróvonalra, a vizsgabiztos ezt a hibát elnézte volna ha az oktatóm nem szól bele, hogy "Ezt nem hiszem el, bukó".


Ez a vizsga után anyukám megkérte az oktatót, hogy beszeljünk át mindent ami gyakori hiba nálam, de ezt úgy leszarta ahogy van(nem beszéltük meg)


Az önbizalmam az csökken csak le, motiválás nincs.

Szinte leszar már mindent az oktatóm(ezt egy vizsgabiztostól hallottam akit ismerek)


Megéri váltani és egy másik autót "megismeri"(Az autóját nagyon kedvelem)? Vagy most már hozzam ki magamból a lehető legjobbat és reménykedek hogy sikerül?



2019. máj. 24. 20:57
 1/8 anonim válasza:
78%
Én, mivel a saját jogsimat épp egyedül fizetem, oktatót váltanék, mintsemhogy megint megbukjak, mert én ennyi pénzt nem fizetnék ki. Ha te tudod, hogy azért megy a vezetés, és a hiba nem benned van, átmennél, akkor válts. Meg ha az oktatód tényleg ilyen. Másik autót szerintem megszoknád, vagyis ebben az esetben ez legyen a legkevesebb bajod, de magamból indulok ki, inkább kiabáljon velem az oktatóm, amit amugy meg is tesz, mint hogy ne mondjon semmi használhatót.
2019. máj. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
17%

NEM VICC!


Kérdezz rá, hogy kér-e borítékot.

2019. máj. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
Boritek!
2019. máj. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

Ezek után inkább hagyja ott a francba, mint borítékot adjon neki...

Normális oktató a lehetőségek korlátain belül segíti a tanulóját a forgalmi vizsgán, nem hátráltatja, sőt az hervadt bunkó, amelyik kiköveteli a bukását.

Azt nem tudjuk, hogy valóban ennyi volt a bukás oka, csak a leírásra hagyatkozva viszont inkorrekt az oktató.

2019. máj. 25. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első bekezdést olvasva, mintha ugyanoda jártunk volna. Teljesen ez a szituáció volt, kb szó szerint. Annyi, hogy az enyém néha megjegyezte, hogy nem figyelek oda és nem gondolkodom. Hasznos tanácsok voltak.

Őt is jobban érdekelte bármi mint a tanulója. Folyamatosan telefonozott, ügyet intéztünk, bevásároltunk.

A második vizsgámon is buktam volna,bele is szólt, hogy itt ennyi, de a vb nagyon rendes volt és tovább engedett. Annyi volt a hibám, hogy a túl közel mentem állítólag egy kátyúhoz ami mellett le volt zárva az út mert csinálták. Természetesen elrántotta a kirmányt, hiába volt maga a kátyú azon a részen volt, ahol semmilyen lezárás nem volt. Nyilván nem tesz jót a kocsinak, ha belehajtasz egybe, de szerintem elsődlegesebb lenne az, hogy a vizsga sikerüljön, mint az, hogy zökken egyet a kocsi. Után megnéztem direkt, keréktörést biztos nem okozott volna, csak egy nem túl kellemes pillanatot.

Ha eszem lett volna meg egy kicsit több bátorságom, biztos váltottam volna.

Vegül megszereztem a jogsim, de lehet ha másnál kezdem olcsóbban kijövök és előbb is megtanulok vezetni.

Szerintem érdemes mindenképp váltani, ha biztos vagy benne, hogy jobb lesz. Talánra, ne adj. Ha úgy érzed ettől csak jobb, akkor tegyél érte. Meg van rá az esély, hogy átmész negyedszerre, meg arra is, hogy más oktatónál bukj. De ha nem látod azt, hogy fejlődnél akkor érdemesebb másik oktató után nézni, aki foglalkozik is veled. Gyűjts minél több véleményt, ajánlást és az alapján dönts.

2019. máj. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Oktató váltás. Én is megtettem, és megérte. Sokkal többet fejlődtem az új oktatóm mellett, és 1.-re át is mentem. Nyugodtabb is voltam, mert nem csak az önbizalmam vette, kaptam pozitív visszacsatolást is, és a gyengeségeimet is kiemelte, azt gyakoroltuk.
2019. máj. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne fárasszatok már, az oktatónak mi a szarért adna borítékot, egyértelmű, hogy a lehúzás megy.
2019. máj. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Meg mindig jobban jartal, mint akit a 3. vizsgaja utan, mikor panaszt akart tenni, elkezdett az oktatoja halalosan megfenyegetni a nyilt utcan, amig a biztos az autoban ult... Ugyanis leendo soforunk rajott, hogy nyilvanvalo lehuzas es esetleges osszejatszas is megy, es ezt irasba is akarta foglaltatni hatosag elott, mielott iskolat valtott volna...


Ezeknek az embereknek uszkve a fele meg arra sem alkalmas, hogy emberekkel egy legterben legyenek huzamosabb ideig konfliktus nelkul. Alapbol egyiknek sem szabad engedni, hogy nagyon a bizalmadba ferkozzenek, mert eloszeretettel kihasznalhatjak az egyoldalu fuggesi kenyszert a rosszindulatubbak, aztan meg neked kell magyarazkodnod es rosszul erezni magad, holott 90 szazalekban 1-2 bukason tul az oktatoval van a problema.


Ki vannak egve vagy epp ehezve (jelentos reszuk egyben szexualis ragadozo is, ezt sajnos tapasztalatbol irom), miert varod el, hogy erdemben tanitsanak is vagy jatt nelkul is emberszamba vegyenek egy fiatalt? Engem pl. lenezett es hulyere probalt venni az egyik "oktatom", mert diplomaval es penzzel rendelkeztem.


Szal mindenkinek is irom itt, hogy azonnal oktatot kell valtani, ha a penzugyi helyzeted utan erdeklodik (lehuzasgyanus), illetve ordibal veled vagy nem hajlando/tudsz tole tanulni semmit par ora utan es mar akkor a potorakrol beszel, mikor szerinte "vizsgaeretten" visz epp forgalmizni...

A bizalmaskodo oktatok altalaban a legveszelyesebbek ilyen teren.


Jelenleg keves a tanulo a magas arak es a szegenyseg miatt, rgo a szemetebb helyi maffiaknak mind erdeke, hogy a leheto legtovabb maradj a korrupt szr rendszerben.


Van olyan ismerosom, aki 20 eve vezet balesetmentesen, es 3x valtott anno iskolat, mert nem akart tejelni.

nov. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!