Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ausztriában az autópálya...

Ausztriában az autópálya matricával kapcsolatban tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Az Asifnagon most akartam matricát venni, mivel jövő héten mennénk Bécsbe , hétvégén. Meglepődtem mikor rájöttem hogy 18 napos várakozási idő van a fogyasztóvédelmi történet miatt, DE ha vállalkozó vagyok azonnal tudom használni.


Na most történetesen egyéni vállalkozó is vagyok, de amikor regeltem nem kért sem adószámot, sem semmit. Mégis mi alapján nézik meg, hogy brahiból valaki beikszeli hogy vállalkozó és holnaptól tud venni matricát?


Nem tudom megvárni a 18 napot, de érdekelne hogy most ha pl megállít a rendőr villantanom kellene egy egyéni vállalkozásomról szóló doksit? :D



2019. máj. 26. 13:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb megvenni bármelyik M1 menti benzinkúton a fizikai matricát.
2019. máj. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kivéve ha nem akarod szétragaszgatni a szélvédőt. Online intézek mindent, ezért tettem fel a kérdést, de látom ez marad :D


Mellesleg nem találtam semmilyen infót erről,h ogy ha válallkozásként veszi meg az ember vajon akkor mivan, utólag kérhetnek e céges doksikat akár igazoltatásánál is... na mindegy!

2019. máj. 27. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!